| Артикул товару | HT-1630 |
| Вага | 11,200кг |
| Об'єм | 0,001088куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 30мм |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1205 |
| Вага | 5,500кг |
| Об'єм | 0,012312куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 25од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1206 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 6мм |
| Розмір ключа | 6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0217 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000079куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 17мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4206 |
| Вага | 2,362кг |
| Об'єм | 0,000917куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 400мм |
| Розмір | 1"*38мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1222 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1050 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001064куб.м |
| Розмір | 108×22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8003 |
| Вага | 0,625кг |
| Об'єм | 0,000981куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 250мм |
| Загальна довжина | 250мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0221 |
| Вага | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000079куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 21мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 21мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7552 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 18мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
521 грн./шт
Варіанти цін
521 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1609 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 9мм |
| Розмір ключа | 9мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1611 |
| Вага | 0,135кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 11мм |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3040 |
| Вага | 0,735кг |
| Об'єм | 0,003380куб.м |
| Довжина | 2.5м |
| Максимальний струм | 200а |
| Діаметр проводу | 8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-0022 |
| Вага | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000299куб.м |
| Довжина | 450, 600, 900мм |
| Застосування | для фіксації вантажів при транспортуванні |
| Комплектація | 3шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1015 |
| Вага | 0,102кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000204куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 15мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 15мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0026 |
| Вага | 0,177кг |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 26мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 26мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3045 |
| Вага | 1,190кг |
| Об'єм | 0,003281куб.м |
| Довжина | 2.5м |
| Максимальний струм | 500а |
| Діаметр проводу | 10.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0110 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 10мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0455 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 5.5мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0109 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 9мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 9мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















