| Артикул товару | ET-6036SP |
| Вес | 0,868кг |
| Об'єм | 0,001588куб.м |
| Біти | sl, ph, pz, torx, hex |
| Головки | шестигранні, подовжені |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 230*120*40мм |
| Кількість одиниць в наборі | 36од. |
| Квадрат | 1/4" |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-13мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7465 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 8мм |
| Комплектація | 1 шт в упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
295 грн./шт
Варианты цен
295 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMMT17190-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-86-422 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT80894-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-73872 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-73930 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1122 |
| Вес | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000024куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT81535-1 |
| Комплектація | В упаковці. 247 предметів: Трещотки: 1/4 дюйма, 3/8 дюйма та 1/2 дюйма. Тріскання. 1/4 дюйми / 6-точкові - базові насадки: (SAE) 5/32 дюйми, 3/16 дюйми, 7/32 дюйми, 1/4 дюйми, 9/32 дюйми, 5/16 дюйми, 11/32 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/ 2 дюйми, 9/16 дюйми. (мм) 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм. 1/4 дюйма / 6 точкові – подовжені насадки. (SAE) 5/32 дюйми, 3/16 дюйми, 1/4 дюйми, 9/32 дюйми, 5/16 дюйми, 11/32 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/2 дюйми. (мм) 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм. 3/8 дюйма / 6-точкові - базові насадки: (SAE) 1/4 дюйми, 5/16 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/2 дюйми, 9/16 дюйми, 5/8 дюйми, 11/16 дюйми, 3/4 дюйми, 13/ 16 дюйма, 7/8 дюйма. (мм) 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм. 3/8 дюйми. / 6 точкові конусні подовжені: (SAE) 1/4 дюйми, 5/16 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/2 дюйми, 9/16 дюйми, 5/8 дюйми, 11/16 дюйми, 3/4 дюйми, 13/ 16 дюйма, 7/8 дюйма. (мм) 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм. 3/8 дюйми. / 6-точкові - базові насадки: (SAE) 5/32 дюйми, 3/16 дюйми, 1/4 дюйми, 5/16 дюйми,. (мм) 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм. Torx 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, 45. 1/2 дюйми. / 6-точкові - базові насадки: (SAE) 7/16 дюйми, 1/2 дюйми, 9/16 дюйми, 5/8 дюйми, 11/16 дюйми, 3/4 дюйми, 13/16 дюйми, 7/8 дюйми, 15/16 дюйми, 1 дюйми. (мм.) 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм, 22 мм, 24 мм. 1/2 дюйми. / 6 точкові - подовжені насадки. (SAE) 11/16 дюйма, 3/4 дюйма, 13/16 дюйма, 7/8 дюйм, 15/16 дюйм. (мм.) 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм, 22 мм. БІТИ - Гайкові біти: (SAE) 5/32 дюйми, 3/16 дюйми, 7/32 дюйми, 1/4 дюйми, 9/32 дюйми, 5/16 дюйми, 11/32 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми. (мм) 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм. Викрутка - Спеціальні біти / Викрутка / Адаптер: 28 шестигранних ключів, 44 спеціальні біти, 1 битотримач. Викрутка АКСЕСУАРИ. 1/4-дюймовий привід, 3-дюймові та 6-дюймові подовжувачі, 1/4-дюймовий привід з внутрішнім різьбленням на 3/8-дюймовий. Адаптер із зовнішнім різьбленням 3/8-дюймовий привід 3-дюймовий та 6 дюймів. Подовжувачі, привід 3/8 дюйма, 5/8 дюйма, 3/4 дюйма та 13/16 дюйма. Ключ для запалювання свічок. Перехідник із гнізда на 1/4 дюйма. Привід 1/2 дюйми. Подовжувачі 5 дюймів, привід 1/2 дюйми. Перехідник із гнізда на 3/8 дюйма. Привід 3/8 дюйми. Комбіновані ключі: (SAE) 11/32 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/2 дюйми, 9/16 дюйми, 5/8 дюйми. (мм) 10 мм, 11 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 247 |
| Футляр | Так |
Характеристики
20 679 грн./шт
Варианты цен
20 679 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXPW004E |
| Вес | 42кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску . Візок для транспортування. Пістолет |
| Максимальний тиск | 150бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 600л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 3кВт |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
78 999 грн./шт
Варианты цен
78 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWMT75463-0 |
| Тип | спеціальні |
| Розмір | 3/8дюйм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варианты цен
8 272 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 4-88-788 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13071-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT19238-1 |
| Комплектація | В упаковці. Склад набору: Рукоятка з храповим механізмом 1/4”. Подовжувачі 1/4”, мм: 50, 75. Шарнір карданний 1/4″. Ручка Т-подібна 1/4″ 105 мм. Адаптер для вставок 1/4”. Біти викруткові 1/4″: 18 штук. біти Phillips 25 мм: PH1, PH2, PH3. біти Pozidriv 25 мм: PZ1, PZ2, PZ3. шестигранні біти 25 мм: H3, H4, H5. біти Torx 25 мм: T10, T15, T20, T25, T30, T40. плоскі біти 25 мм: SL4, SL5, 5, SL6. Торцеві головки 1/4”, мм: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 37 |
| Футляр | Так |
Характеристики
4 136 грн./шт
Варианты цен
4 136 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-3016 |
| Вес | 16,250кг |
| Об'єм | 0,073365куб.м |
| Ємність акумулятора | 600ач |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Вихідна напруга постійного струму | 12; 24в |
| Пусковий струм | 300а |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9025 |
| Вес | 1,500кг |
| Об'єм | 0,003289куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 20-120нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-797 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6020 |
| Вес | 1,250кг |
| Об'єм | 0,002145куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Розмір головок | 6-24мм |
| Головок в наборі | 19од. |
| Довжна підвісної упаковки | 335мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варианты цен
649 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















