| Артикул товару | ET-0441 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0412 |
| Вага | 0,034кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7176 |
| Вага | 11,600кг |
| Об'єм | 0,021769куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl, тt, м |
| Головки | шестигранні, подовжені, torx, свічкові, ударні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 3/8", 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 525*340*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 176од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4"; 3/8" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; e4-e24 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7537 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 19мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
336 грн./шт
Варіанти цін
336 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8015 |
| Вага | 1,450кг |
| Об'єм | 0,003859куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Розмір головок | 6-24мм |
| Головок в наборі | 18од. |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1217 |
| Вага | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2119 |
| Вага | 0,560кг |
| Об'єм | 0,000678куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7025 |
| Вага | 0,113кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варіанти цін
95 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0015 |
| Вага | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 15мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1315 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000136куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0433 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 4.5мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0411 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7028 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000517куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7554 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 20мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
553 грн./шт
Варіанти цін
553 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-6019 |
| Вага | 2,155кг |
| Об'єм | 0,002730куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 8-32мм |
| Головок в наборі | 18од. |
| Довжна підвісної упаковки | 375мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GT1482 |
| Вага | 16,550кг |
| Об'єм | 0,015360куб.м |
| Напруга | 220/230в |
| Вантажопідйомність | 250/500кг |
| Довжина троса | 6/12м |
| Товщина троса | 4,2мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 999 грн./шт
Варіанти цін
5 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4219 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-2112 |
| Вага | 0,265кг |
| Об'єм | 0,000396куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0440 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7026 |
| Вага | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000349куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















