| Артикул товару | 4-87-807 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4208 |
| Вес | 1,160кг |
| Об'єм | 0,001141куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 243мм |
| Розмір | 19*22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 19x22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8005 |
| Вес | 0,484кг |
| Об'єм | 0,000770куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | від 228 до 327мм |
| Особливості | телескопічна ручка |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варианты цен
449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-2108 |
| Вес | 0,265кг |
| Об'єм | 0,000391куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варианты цен
449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1113 |
| Вес | 0,157кг |
| Об'єм | 0,000141куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варианты цен
179 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1101 |
| Вес | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 25мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип переходу | квадрат 1/4" х шестигранник 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7430 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 8мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
590 грн./шт
Варианты цен
590 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMMT17339-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17196-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT1-74178 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1251 |
| Вес | 2,340кг |
| Об'єм | 0,003251куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 470*390мм |
| Розмір | 8-30мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 12шт |
| Розміри ключів | 8-30мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1101 |
| Вес | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001823куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ріжкові |
| Розмір | 6-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-7005 |
| Вес | 2,613кг |
| Об'єм | 0,001950куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 500мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість зубців | 24 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0002 |
| Вес | 7,250кг |
| Об'єм | 0,007581куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 5200нм |
| Передавальне відношення | 1:68 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82830-1 |
Характеристики
3 655 грн./шт
Варианты цен
3 655 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-13-323 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0060 |
| Вес | 1,600кг |
| Об'єм | 0,004158куб.м |
| Тип | шприц для змащування |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1202 |
| Вес | 0,763кг |
| Об'єм | 0,001569куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані ключі |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 8-19мм |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-810 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-801 |
Характеристики


















