| Артикул товару | AT-3081 |
| Вага | 0,152кг |
| Об'єм | 0,007266куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13113-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13081-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1001 |
| Вага | 0,350кг |
| Об'єм | 0,000990куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ріжкові |
| Розмір | 6-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0453 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 4.5мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1412 |
| Вага | 0,136кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13038-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1602 |
| Вага | 1,231кг |
| Об'єм | 0,001598куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 355x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 22мм |
| Розмір ключа | 355x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1004 |
| Вага | 0,635кг |
| Об'єм | 0,000484куб.м |
| Довжина | 375мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1004 |
| Вага | 1,134кг |
| Об'єм | 0,001421куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 430*350мм |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-14,17,19,22мм |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0442 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1416 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000219куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0004 |
| Вага | 7,650кг |
| Об'єм | 0,009085куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 5000нм |
| Передавальне відношення | 1:56 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1207 |
| Вага | 0,046кг |
| Об'єм | 0,000067куб.м |
| Довжина | 75мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2008 |
| Вага | 0,047кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 8мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0452 |
| Вага | 0,031кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 4мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-940 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7462 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 10мм |
| Комплектація | 1 шт в упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 35мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
148 грн./шт
Варіанти цін
148 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13035-0 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7101 |
| Вага | 10,450кг |
| Об'єм | 0,021769куб.м |
| Біти | ph, sl, т, н |
| Головки | шестигранні, torx, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 520*364*95мм |
| Кількість одиниць в наборі | 101од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; e4-e18 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 8-24мм |
| Розмір розрізних ключів | 8x10; 11x13; 12x14 мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
8 499 грн./шт
Варіанти цін
8 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















