| Артикул товару | ET-6026 |
| Вес | 16,500кг |
| Об'єм | 0,023885куб.м |
| Головки | 12-гранні: метричні, дюймові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/4" |
| Габаритні розміри | 535х385х80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 26од. |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 7/8-2"; 22-50 мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6072 |
| Вес | 4,625кг |
| Об'єм | 0,008736куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl, spline |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 370*260*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 72од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-27мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7534 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 16мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
310 грн./шт
Варианты цен
310 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWMT19227-1 |
| Комплектація | 10 комбінованих ключів: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм. Чохол (сумка) |
| Кількість предметів | 10шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | комбіновані |
Характеристики
4 653 грн./шт
Варианты цен
4 653 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-2012 |
| Вес | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0413 |
| Вес | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1606 |
| Вес | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 6мм |
| Розмір ключа | 6мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | GT1406 |
| Вес | 8,200кг |
| Об'єм | 0,006936куб.м |
| Руйнівне навантаження | 4200кг |
| Максимальна вантажопідйомність | 1т |
| S поперечного перерізу | 28.3кв.мм |
| Діаметр ланцюгів | 4мм |
| Ланцюг | 3м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1002 |
| Вес | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000271куб.м |
| Довжина | 125мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMMT13042-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1208 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000247куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 8-9мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-9мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7041 |
| Вес | 0,405кг |
| Об'єм | 0,000607куб.м |
| Розмір | 75мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT7550 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 16мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
486 грн./шт
Варианты цен
486 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7467 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 13мм |
| Комплектація | 1 шт в упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
344 грн./шт
Варианты цен
344 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMMT13088-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13031-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-944 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-085 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2021 |
| Вес | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000027куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 21мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0210 |
| Вес | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000092куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 10мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















