| Артикул товару | FMMT17185-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-86-541 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17186-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW001U |
| Вага | 11.1кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет;. Пінник;. 2 насадки. |
| Максимальний тиск | 160бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | немає |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 480л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | алюміній |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.1кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
11 999 грн./шт
Варіанти цін
11 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-86-541 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-17-057 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-17-055 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17194-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-17-093 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT72828-8B |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-792 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-89-322 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17241-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17235-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17239-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9013 |
| Вага | 1,150кг |
| Об'єм | 0,001960куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/8" |
| Зусилля затягування | 7-105нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STMT82664-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-883 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-874 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-326 |
Характеристики


















