| Артикул товару | XT-1312 |
| Вес | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
155 грн./шт
Варианты цен
155 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BX-1010 |
| Кількість одиниць в наборі | 35од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варианты цен
14 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1301 |
| Вес | 0,980кг |
| Об'єм | 0,001764куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1202 |
| Вес | 1,313кг |
| Об'єм | 0,002652куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | накидні |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-22мм |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варианты цен
699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1622 |
| Вес | 0,633кг |
| Об'єм | 0,001414куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1364 |
| Вес | 0,545кг |
| Об'єм | 0,000258куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 24мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
350 грн./шт
Варианты цен
350 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1310 |
| Вес | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1017 |
| Вес | 0,132кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 17мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 17мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
70 грн./шт
Варианты цен
70 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1316 |
| Вес | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
189 грн./шт
Варианты цен
189 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1348 |
| Вес | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000020куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1318 |
| Вес | 0,235кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 18мм |
| Розмір ключа | 18мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
215 грн./шт
Варианты цен
215 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1013 |
| Вес | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 13мм |
| Країна-виробник | індія |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
50 грн./шт
Варианты цен
50 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1010 |
| Вес | 0,100кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 10мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0118 |
| Вес | 0,338кг |
| Об'єм | 0,001925куб.м |
| Довжина | 680 - 860мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1006 |
| Вес | 0,042кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 6мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | индия |
| Розмір ключа | 6мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
30 грн./шт
Варианты цен
30 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1051 |
| Вес | 0,350кг |
| Об'єм | 0,001400куб.м |
| Розмір | 148*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1224 |
| Вес | 0,475кг |
| Об'єм | 0,000655куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 24-27мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24-27мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
190 грн./шт
Варианты цен
190 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1019 |
| Вес | 0,166кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000115куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 19мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 19мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варианты цен
80 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7016 |
| Вес | 0,200кг |
| Матеріал | 40cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Тип | прямі на стискання |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | фосфатовані |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1008 |
| Вес | 0,043кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000108куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 8мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
38 грн./шт
Варианты цен
38 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















