| Артикул товару | HT-0060 |
| Вага | 1,600кг |
| Об'єм | 0,004158куб.м |
| Тип | шприц для змащування |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82830-1 |
Характеристики
3 655 грн./шт
Варіанти цін
3 655 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT81534-1 |
| Комплектація | В упаковці. Набір головок, біт, шестигранних та накидних ключів DeWALT, 1/4″, 3/8″, 1/2″, 205 предметів: Набір під 1/4″: Рукоятка з храповим механізмом 1/4”. Подовжувачі 1/4”, мм: 75, 150. Шестигранні головки метричні, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1 /2″, 9/16″. Шестигранні головки метричні високі, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові високі: 5/32″, 3/16″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1/2″. Набір під 3/8″: Рукоятка з храповим механізмом 3/8”. Подовжувачі 3/8”, мм: 75, 150. Шестигранні головки метричні, мм: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21. Шестигранні головки дюймові: 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13 /16″, 7/8″. Шестигранні головки метричні високі, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові високі: 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. Шестигранні головки під свічки запалювання дюймові: 5/8″, 13/16″. Адаптер з 3/8″ на 1/4″. Набір під 1/2″: Рукоятка з храповим механізмом 1/2”. Подовжувач 1/2”, мм: 125. Шестигранні головки метричні, мм: 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22. Шестигранні головки дюймові: 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″, 15/16″, 1″. Комбіновані ключі: Кобіновані ключі метричні, мм: 10, 12, 13, 14, 15. Комбіновані ключі дюймові: 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″. Біти викруткові 33 штуки. Ключі шестигранні дюймові 14 штук. Ключі шестигранні метричні 14 штук. Головки торцеві метричні, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. Головки торцеві дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1 /2″. Тримач для біт викруткового типу з вінілової рукояткою. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 205 |
| Футляр | Так |
Характеристики
17 578 грн./шт
Варіанти цін
17 578 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT75462-0 |
| Тип | спеціальні |
| Розмір | 1/2дюйм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
9 306 грн./шт
Варіанти цін
9 306 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-323 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7005 |
| Вага | 2,613кг |
| Об'єм | 0,001950куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 500мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість зубців | 24 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17196-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-872 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1251 |
| Вага | 2,340кг |
| Об'єм | 0,003251куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 470*390мм |
| Розмір | 8-30мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 12шт |
| Розміри ключів | 8-30мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1202 |
| Вага | 0,763кг |
| Об'єм | 0,001569куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані ключі |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 8-19мм |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7430 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 8мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
590 грн./шт
Варіанти цін
590 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1101 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001823куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ріжкові |
| Розмір | 6-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-0002 |
| Вага | 7,250кг |
| Об'єм | 0,007581куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 5200нм |
| Передавальне відношення | 1:68 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17339-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2108 |
| Вага | 0,265кг |
| Об'єм | 0,000391куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1101 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 25мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип переходу | квадрат 1/4" х шестигранник 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1113 |
| Вага | 0,157кг |
| Об'єм | 0,000141куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17964-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-807 |
Характеристики


















