| Артикул товару | ET-8171 |
| Вес | 9,225кг |
| Об'єм | 0,015008куб.м |
| Біти | tx, tt, hex, ph, pz, sl, s |
| Головки | шестигранні, свічні, e-тип, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 430*335*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 171од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7450 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 13мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
787 грн./шт
Варианты цен
787 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0440 |
| Вес | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7015 |
| Вес | 0,784кг |
| Матеріал | 40cr-v сталь |
| Об'єм | 0,001071куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 CrV |
| Тип | прямі, вигнуті на стискання, разтискання |
| Довжина | 180мм |
| Кількість | 4од. |
| Особливості | фосфатовані |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7026 |
| Вес | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000349куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4219 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8026 |
| Вес | 2,435кг |
| Об'єм | 0,005612куб.м |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/8", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 310*220*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 26од. |
| Розмір головок | 6-24мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варианты цен
1 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-2112 |
| Вес | 0,265кг |
| Об'єм | 0,000396куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варианты цен
449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7019 |
| Вес | 0,200кг |
| Матеріал | 40cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000612куб.м |
| Тип | вигнуті на розтискання |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | фосфатовані |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7460 |
| Тип | набір ударних торцевих головок |
| Комплектація | В упаковці - 3 шт |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Розміри | 8мм |
| Кількість предметів | 3 |
| Розмір посадкового місця | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
1 967 грн./шт
Варианты цен
1 967 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0433 |
| Вес | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 4.5мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0411 |
| Вес | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT1482 |
| Вес | 16,550кг |
| Об'єм | 0,015360куб.м |
| Напруга | 220/230в |
| Вантажопідйомність | 250/500кг |
| Довжина троса | 6/12м |
| Товщина троса | 4,2мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 999 грн./шт
Варианты цен
5 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0015 |
| Вес | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 15мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-6019 |
| Вес | 2,155кг |
| Об'єм | 0,002730куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 8-32мм |
| Головок в наборі | 18од. |
| Довжна підвісної упаковки | 375мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варианты цен
899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7028 |
| Вес | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000517куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1315 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000136куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7554 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 20мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
553 грн./шт
Варианты цен
553 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-2119 |
| Вес | 0,560кг |
| Об'єм | 0,000678куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-7025 |
| Вес | 0,113кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варианты цен
95 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















