| Артикул товару | ET-1325 |
| Вага | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000248куб.м |
| Довжина | 250мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
189 грн./шт
Варіанти цін
189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-7151 |
| Вага | 8,850кг |
| Об'єм | 0,013528куб.м |
| Біти | torx, тт, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені, torx, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 440*323*97мм |
| Кількість одиниць в наборі | 151од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4"; 3/8" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; е4-е18 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8001 |
| Вага | 0,168кг |
| Об'єм | 0,000346куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 150мм |
| Загальна довжина | 150мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT98104-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-010 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3066 |
| Вага | 1,350кг |
| Об'єм | 0,003038куб.м |
| Тип | шприц для заливання мастила |
| Об'єм резервуару | 1л |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-2019 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000023куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17967-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1006 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Довжина | 640мм |
| Довжина в складеному вигляді | 130мм |
| Максимальне зусилля | 2,25кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17963-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17197-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0006 |
| Вага | 9,167кг |
| Об'єм | 0,008499куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 3800нм |
| Передавальне відношення | 1:58 / 1:38 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 299 грн./шт
Варіанти цін
2 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17231-0 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3082 |
| Вага | 0,715кг |
| Об'єм | 0,030810куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62114 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82830-1 |
Характеристики
3 655 грн./шт
Варіанти цін
3 655 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT81534-1 |
| Комплектація | В упаковці. Набір головок, біт, шестигранних та накидних ключів DeWALT, 1/4″, 3/8″, 1/2″, 205 предметів: Набір під 1/4″: Рукоятка з храповим механізмом 1/4”. Подовжувачі 1/4”, мм: 75, 150. Шестигранні головки метричні, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1 /2″, 9/16″. Шестигранні головки метричні високі, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові високі: 5/32″, 3/16″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1/2″. Набір під 3/8″: Рукоятка з храповим механізмом 3/8”. Подовжувачі 3/8”, мм: 75, 150. Шестигранні головки метричні, мм: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21. Шестигранні головки дюймові: 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13 /16″, 7/8″. Шестигранні головки метричні високі, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові високі: 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. Шестигранні головки під свічки запалювання дюймові: 5/8″, 13/16″. Адаптер з 3/8″ на 1/4″. Набір під 1/2″: Рукоятка з храповим механізмом 1/2”. Подовжувач 1/2”, мм: 125. Шестигранні головки метричні, мм: 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22. Шестигранні головки дюймові: 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″, 15/16″, 1″. Комбіновані ключі: Кобіновані ключі метричні, мм: 10, 12, 13, 14, 15. Комбіновані ключі дюймові: 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″. Біти викруткові 33 штуки. Ключі шестигранні дюймові 14 штук. Ключі шестигранні метричні 14 штук. Головки торцеві метричні, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. Головки торцеві дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1 /2″. Тримач для біт викруткового типу з вінілової рукояткою. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 205 |
| Футляр | Так |
Характеристики
17 578 грн./шт
Варіанти цін
17 578 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















