| Артикул товару | ET-0417 |
| Вес | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000089куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3080 |
| Вес | 0,116кг |
| Об'єм | 0,001162куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1624 |
| Вес | 0,688кг |
| Об'єм | 0,000490куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
229 грн./шт
Варианты цен
229 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-6061 |
| Вес | 6,150кг |
| Об'єм | 0,009918куб.м |
| Головки | шестигранні, свечкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 385*290*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 61од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 8-19мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0021 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000119куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 21мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 21мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8219 |
| Вес | 10,550кг |
| Об'єм | 0,011390куб.м |
| Біти | sl, pz, ph, torx, tt, hex, m, tw, tq, s |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічкові, e-тип |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 430*340*85мм |
| Кількість одиниць в наборі | 219од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7463 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 10мм |
| Комплектація | 1 шт в упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 35мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
167 грн./шт
Варианты цен
167 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0423 |
| Вес | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0421 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0115 |
| Вес | 0,283кг |
| Об'єм | 0,001740куб.м |
| Довжина | 610мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0013 |
| Вес | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 13мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1037 |
| Вес | 1,960кг |
| Об'єм | 0,001141куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток з шарніром |
| Довжина | 480мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Тип воротка | вороток з шарніром |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0100 |
| Вес | 0,295кг |
| Об'єм | 0,001997куб.м |
| Кількість в наборі | 5шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2126 |
| Вес | 0,568кг |
| Об'єм | 0,000715куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 255мм |
| Загальна довжина | 255мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
329 грн./шт
Варианты цен
329 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0462 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000090куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4130 |
| Вес | 0,288кг |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 30*32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30x32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1112 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 12-13мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12-13мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1111 |
| Вес | 0,031кг |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1220 |
| Вес | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000175куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 20мм |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6073 |
| Вес | 6,267кг |
| Об'єм | 0,010980куб.м |
| Біти | ph, pz, sl, t, h |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Кількість одиниць в наборі | 72од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 8-15мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















