| Артикул товару | HT-7203 |
| Вага | 0,460кг |
| Матеріал | метал |
| Об'єм | 0,000593куб.м |
| Тип | ланцюговий |
| Довжина | 420мм |
| Діаметр захоплення | 120мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17247-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17240-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-86-431 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0142 |
| Вага | 0,132кг |
| Об'єм | 0,000589куб.м |
| Ширина | 300мм |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17187-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-808 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-804 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17965-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17234-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-89-626 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7101 |
| Вага | 0,267кг |
| Об'єм | 0,001641куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна гума |
| Максимальне навантаження | 40кг |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0005 |
| Вага | 9,450кг |
| Об'єм | 0,009471куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 7000нм |
| Передавальне відношення | 1:78 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-805 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2032 |
| Вага | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000059куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 32мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 44мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT19237-1 |
| Комплектація | 18 комбінованих ключів: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм. Чохол (сумка) |
| Кількість предметів | 18шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | комбіновані |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варіанти цін
8 272 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT73801-1 |
| Комплектація | В упаковці. 108 предметів: 6-гранні метричні головки 1/4″, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. 6-гранні головки 1/4″, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″. 6-гранні метричні головки 1/4″, мм: 10, 11, 12, 13. 6-гранні високі головки 1/4″, дюйм: 11/31″, 3/8″, 7/16″, 1/2″. 6-гранні метричні головки 3/8″, мм: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17. 6-гранні головки 3/8″, дюймові: 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″. 6-гранні метричні головки 3/8″, мм: 14, 15, 16, 17. 6-гранні головки 3/8″, дюймові: 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″. Набір біт 22 штук у футлярі для зберігання. Біти під 1/4″ шестигранник, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″. Рукоятка з храповим механізмом 1/4″. Рукоятка з храповим механізмом 3/8″. Привід 1/4″, довжиною 75 мм. Привід 3/8″, довжиною 75 мм. Перехідник 3/8″-1/4″. Набір шестигранних дюймових ключів, 14 шт. Набір метричних шестигранних ключів, 14 шт. Викрутковий тримач біт. Пластиковий кейс. |
| Кількість предметів | 108 |
| Футляр | Так |
Характеристики
8 789 грн./шт
Варіанти цін
8 789 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-87-010 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1250 |
| Вага | 1,215кг |
| Об'єм | 0,002576куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 7-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 11од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















