| Артикул товару | ET-0444 |
| Вес | 0,041кг |
| Об'єм | 0,000102куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 14мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1210 |
| Вес | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 10-11мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10-11мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варианты цен
60 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0230 |
| Вес | 0,201кг |
| Об'єм | 0,000172куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 30мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 30мм |
| Довжина головки | 44мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0014 |
| Вес | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 14мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 14мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1717 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000900куб.м |
| Тип | свічковий ключ з шарніром |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16x250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0111 |
| Вес | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000082куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 11мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0103 |
| Вес | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000420куб.м |
| Розмір | 290х100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2113 |
| Вес | 0,483кг |
| Об'єм | 0,000622куб.м |
| Довжина | 258мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1207 |
| Вес | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000008куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8126 |
| Вес | 8,850кг |
| Об'єм | 0,011390куб.м |
| Біти | tx, hex, ph, pz, sl, st |
| Головки | шестигранні, свічкові, е-тип, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 420*335*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 126од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8004 |
| Вес | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000385куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | від 188 до 213мм |
| Особливості | телескопічна ручка |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
369 грн./шт
Варианты цен
369 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0021 |
| Вес | 0,164кг |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Застосування | для фіксації вантажів при транспортуванні |
| Комплектація | 8 гаків |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варианты цен
60 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4217 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7008 |
| Вес | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000205куб.м |
| Тип | вигнуті на розтискання |
| Довжина | 150мм |
| Тип знімача | вигнуті на розтискання |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1721 |
| Вес | 0,201кг |
| Об'єм | 0,000581куб.м |
| Тип | свічковий ключ із шарніром |
| Довжина | 210мм |
| Розмір | 21мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-2123 |
| Вес | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000339куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 11од. |
| Сумісність | ht-2109, ht-2113. et-8003 |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість зубців | 72 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
339 грн./шт
Варианты цен
339 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1121 |
| Вес | 0,270кг |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 21-23мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 21-23мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0009 |
| Вес | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000088куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 9мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 9мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7557 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 24мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
621 грн./шт
Варианты цен
621 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0460 |
| Вес | 0,047кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















