| Артикул товару | HT-7201 |
| Вага | 0,640кг |
| Матеріал | сталь |
| Об'єм | 0,000763куб.м |
| Тип | знімач "краб" |
| Діаметр захоплення | 70-130мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1620 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000945куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 20мм |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3008 |
| Вага | 1,180кг |
| Об'єм | 0,003588куб.м |
| Напруга | 19в/3,5а; 16в/2а; 12в/2а |
| Габаритні розміри | пристрій: 170*80*35 мм; кейс: 200*180*90 мм |
| Температурний режим експлуатації | -15 +40°с |
| Час заряду акумулятора | 5-6ч |
| Батарея | літій-іон полімерна |
| Вихідна напруга постійного струму | usb 5в макс. 1а/2а |
| Пусковий струм | 220 а (5 сек.); 450 а (макс.) |
| Ємність батареї | 12000маг |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варіанти цін
3 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17246-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17248-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17228-0 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1124 |
| Вага | 0,567кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17198-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-803 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-799 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7205 |
| Вага | 0,220кг |
| Матеріал | сталь |
| Об'єм | 0,000777куб.м |
| Тип | серпоподібний |
| Діаметр захоплення | 70-95мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-86-511 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17229-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17227-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17193-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9006 |
| Вага | 1,667кг |
| Об'єм | 0,002389куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 28-210нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7506 |
| Тип | набір ударних торцевих головок |
| Комплектація | Головки 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 24, 27 мм. Адаптер зовнішній шестигранник 1/4 ?- зовнішній квадрат 1/2? |
| Кількість в упаковці | 17шт |
| Розміри | 6/8/10/11/12/13/14/16/17/18/19/20/21/22/24/27мм |
| Кількість предметів | 17 |
| Розмір посадкового місця | 1 ⁄ 2дюйм |
| Валіза | так |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | кейс |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
5 409 грн./шт
Варіанти цін
5 409 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | TC-9011 |
| Вага | 0,241кг |
| Об'єм | 0,000811куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17232-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82671-0 |
Характеристики


















