| Артикул товару | ET-0132 |
| Вес | 0,460кг |
| Об'єм | 0,000229куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 32мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8014 |
| Вес | 1,670кг |
| Об'єм | 0,003361куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 10-24мм |
| Головок в наборі | 10од. |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варианты цен
999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0454 |
| Вес | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 5мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4109 |
| Вес | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000027куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 8х10мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8х10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0219 |
| Вес | 0,071кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 19мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-0133 |
| Вес | 1,000кг |
| Об'єм | 0,002046куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | лопата саперна складна |
| Довжина | 570мм |
| Особливості | ківш із зубцями, кут нахилу регулюється |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варианты цен
449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1686 |
| Вес | 0,650кг |
| Об'єм | 0,000161куб.м |
| Довжина | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1032 |
| Вес | 0,606кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000858куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 32мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 32мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0029 |
| Вес | 0,183кг |
| Об'єм | 0,000064куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 29мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 29мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7553 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 19мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
536 грн./шт
Варианты цен
536 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1419 |
| Вес | 0,295кг |
| Об'єм | 0,000265куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1120 |
| Вес | 0,236кг |
| Об'єм | 0,000118куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 20-22мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 20-22мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT1408 |
| Вес | 17,050кг |
| Об'єм | 0,013431куб.м |
| Руйнівне навантаження | 8400кг |
| Максимальна вантажопідйомність | 3т |
| S поперечного перерізу | 50.2кв.мм |
| Діаметр ланцюгів | 8мм |
| Ланцюг | 3м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1001 |
| Вес | 0,137кг |
| Об'єм | 0,000155куб.м |
| Довжина | 75мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0215 |
| Вес | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 15мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-2107 |
| Вес | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000168куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1503 |
| Вес | 6,600кг |
| Об'єм | 0,037211куб.м |
| Напруга | 230 в~50 гц |
| Тип двигуна | колекторний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 5м |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Напруга живлення | 230 В~50 Гц |
| Робочий тиск | 80 - 110бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варианты цен
3 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8013 |
| Вес | 1,090кг |
| Об'єм | 0,002024куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Розмір головок | 10-24мм |
| Головок в наборі | 10од. |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варианты цен
699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-3074 |
| Вес | 0,273кг |
| Об'єм | 0,002688куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7556 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 22мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
588 грн./шт
Варианты цен
588 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















