| Артикул товару | HT-0070 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000021куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1201 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000015куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17207-0 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0464 |
| Вага | 0,077кг |
| Об'єм | 0,000088куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 14мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-91-444 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70827 |
| Тип | набір ударних торцевих головок |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case – 1 шт.;. Торцева головка 14 дюйма 8мм (DT7465) - 1 шт.;. Торцева головка 14 дюйма 10мм (DT7466) - 1 шт.;. Торцева головка 14 дюйма 13мм (DT7467) - 1 шт.;. Магнітний тримач 92мм (DT7522 (DT90393)) – 1 шт. |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Розміри | 8/10/13мм |
| Кількість предметів | 7 |
| Розмір посадкового місця | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | касета |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варіанти цін
1 180 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-0151 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,003465куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7071 |
| Вага | 2,083кг |
| Об'єм | 0,002079куб.м |
| Кількість | 2од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1224 |
| Вага | 0,257кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2105 |
| Вага | 0,298кг |
| Об'єм | 0,000245куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1112 |
| Вага | 0,071кг |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-0006 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000094куб.м |
| Кількість | 16шт |
| Діапазон вимірювання | 0.127-0.508мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0580 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000615куб.м |
| Тип | ніж для пінополістирола, пінопласта |
| Довжина | 420мм |
| Тип леза | двостороннє |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1040 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001355куб.м |
| Довжина | 305мм |
| Максимальне зусилля | 13кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-86-544 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-17-257 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3032 |
| Вага | 1,960кг |
| Об'єм | 0,005508куб.м |
| Ємність акумулятора | від 4 до 45ач |
| Напруга | 230 в/50 гц |
| Тип | з трансформатором |
| Особливості | захист від кз; захист від неправильного підключення; захист від перегрівання |
| Споживана потужність | 48вт |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | 2/4а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7201 |
| Вага | 0,640кг |
| Матеріал | сталь |
| Об'єм | 0,000763куб.м |
| Тип | знімач "краб" |
| Діаметр захоплення | 70-130мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















