| Артикул товару | DT7532 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 14мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
268 грн./шт
Варианты цен
268 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-2016 |
| Вес | 0,047кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варианты цен
25 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-6025 |
| Вес | 5,370кг |
| Об'єм | 0,004773куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 448*195*50мм |
| Кількість одиниць в наборі | 25од. |
| Квадрат | 1/2" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 10-32мм |
| Матеріал кейса | метал |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 999 грн./шт
Варианты цен
2 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1012 |
| Вес | 0,073кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000134куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 12мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
50 грн./шт
Варианты цен
50 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-2221 |
| Вес | 13,000кг |
| Об'єм | 0,014229куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/4" |
| Габаритні розміри | 530*300*75мм |
| Кількість одиниць в наборі | 21од. |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 19-50мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1215 |
| Вес | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000136куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1003 |
| Вес | 0,414кг |
| Об'єм | 0,000259куб.м |
| Довжина | 250мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0220 |
| Вес | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 20мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 20мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0211 |
| Вес | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 11мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0102 |
| Вес | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000101куб.м |
| Розмір | 170х70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6023 |
| Вес | 15,250кг |
| Об'єм | 0,028097куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/4" |
| Габаритні розміри | 535*380*100мм |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 19-50мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7539 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 21мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
352 грн./шт
Варианты цен
352 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0425 |
| Вес | 0,113кг |
| Об'єм | 0,000101куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0216 |
| Вес | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 16мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2121 |
| Вес | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000085куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 11од. |
| Сумісність | ht-2107, ht-2111, et-8001 |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість зубців | 72 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7103 |
| Вес | 0,950кг |
| Об'єм | 0,006452куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна гума |
| Максимальне навантаження | 120кг |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1216 |
| Вес | 0,107кг |
| Об'єм | 0,000059куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0008 |
| Вес | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 8мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 8мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0120 |
| Вес | 0,237кг |
| Об'єм | 0,004880куб.м |
| Довжина | 615мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1632 |
| Вес | 1,600кг |
| Об'єм | 0,001553куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 32мм |
| Розмір ключа | 32мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















