| Артикул товару | HT-1203 |
| Вага | 1,160кг |
| Об'єм | 0,002647куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-22мм |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17968-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17245-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-795 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0068 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Довжина шлангу | 500мм |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Робочий тиск | до 400атм. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8008 |
| Вага | 0,372кг |
| Об'єм | 0,000607куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | поворотна |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17233-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2106 |
| Вага | 0,552кг |
| Об'єм | 0,000468куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2122 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 11од. |
| Сумісність | ht-2108, ht-2112, et-8002 |
| Квадрат | 3/8" |
| Кількість зубців | 72 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варіанти цін
269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3023 |
| Вага | 0,530кг |
| Об'єм | 0,001890куб.м |
| Ємність акумулятора | до 120ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Особливості | захист від неправильного підключення; захист від кз; захист від перегрівання |
| Напруга живлення | 230В |
| Режими роботи | стандартний (автоматичний, 9-ступенів); зимовий; швидкий; повільний |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | 0,8 - 3,8а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT81610-0 |
| Комплектація | В упаковці. Склад набору: Рукоятка з храповим механізмом 1/4”. Викрутка рукоятка 1/4” для вставок. Подовжувачі 1/4”, мм: 75, 150. Адаптер для вставок 1/4”. Біти викруткові 1/4″: 22 штуки. Торцеві головки 1/4”, мм: 4, 4,5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Торцеві головки 1/4”: 1/2”, 1/4”, 11/32”, 3/16”, 3/8”, 5/16”, 5/32”, 7/16”, 7/32 ″, 9/16″, 9/32″. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 50 |
| Футляр | Так |
Характеристики
3 619 грн./шт
Варіанти цін
3 619 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-6108 |
| Вага | 6,550кг |
| Об'єм | 0,008550куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, свічкові, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | професійний |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 370*270*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 108од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1848 |
| Вага | 1,850кг |
| Об'єм | 0,001488куб.м |
| Тип | torx, hex, spline |
| Кількість одиниць в наборі | 40од. |
| Довжина | 30, 50мм |
| Розмір | м5-м12, т20-т55, h4-h12 |
| Квадрат | 1/2", 3/8" |
| Торкс | Т20 - Т55 |
| Шестигранник | 4-12мм |
| Сплайн | М5 - М12 |
| Головок в наборі | 40од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT98101-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1200 |
| Вага | 5,300кг |
| Об'єм | 0,004415куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані ключі |
| Габаритні розміри | 675*540мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 25од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 099 грн./шт
Варіанти цін
2 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3009 |
| Вага | 1,130кг |
| Об'єм | 0,003588куб.м |
| Напруга | 19в/3.5а, 12в/10а (макс.) |
| Температурний режим експлуатації | -15 +40°с |
| Час заряду акумулятора | 5-6ч |
| Батарея | li-ion polymer |
| Вихідна напруга постійного струму | usb 5в 1а/2а |
| Пусковий струм | 200a (5 сек.)/400а (макс.) |
| Ємність батареї | 10000маг |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 799 грн./шт
Варіанти цін
2 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-88-793 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-86-106 |
Характеристики


















