| Артикул товару | ET-0020 |
| Вес | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 20мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 20мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1201 |
| Вес | 0,513кг |
| Об'єм | 0,000925куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 8-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 8-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варианты цен
219 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1600 |
| Вес | 1,138кг |
| Об'єм | 0,002430куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17х19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір ключа | 17х19мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1026 |
| Вес | 0,410кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | вороток т-подібний |
| Довжина | 250мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7551 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 17мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
504 грн./шт
Варианты цен
504 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0222 |
| Вес | 0,093кг |
| Об'єм | 0,000087куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 22мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 22мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0011 |
| Вес | 0,061кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 11мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7004 |
| Вес | 2,400кг |
| Об'єм | 0,002947куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 500мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість зубців | 45 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варианты цен
1 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-6013 |
| Вес | 1,350кг |
| Об'єм | 0,001694куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 8-19мм |
| Головок в наборі | 10од. |
| Розміри головок | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варианты цен
649 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-1108 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000073куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 8-9мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-9мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-3041 |
| Вес | 0,885кг |
| Об'єм | 0,002809куб.м |
| Довжина | 2.5м |
| Максимальний струм | 300а |
| Діаметр проводу | 9мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варианты цен
269 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-8233 |
| Вес | 13,725кг |
| Об'єм | 0,019375куб.м |
| Біти | fd, pz, ph, t, tt, h, tw, ts, sl |
| Головки | метричні: шестигранні, свічкові, подовжені; е-тип; дюймові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 540*395*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 233од. |
| Розмір головок | 3.5-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7546 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 12мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
420 грн./шт
Варианты цен
420 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | AT-3073 |
| Вес | 0,976кг |
| Об'єм | 0,009360куб.м |
| Тип | шприц для заливання технічних рідин |
| Об'єм резервуару | 1,5л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1009 |
| Вес | 0,033кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 9мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 9мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-2125 |
| Вес | 0,342кг |
| Об'єм | 0,000221куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 215мм |
| Загальна довжина | 215мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варианты цен
269 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1616 |
| Вес | 0,263кг |
| Об'єм | 0,000196куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7204 |
| Вес | 2,894кг |
| Матеріал | сталь |
| Об'єм | 0,006300куб.м |
| Кількість в наборі | 14од. |
| Тип | набір ковпачків |
| Діаметр захоплення | 75-100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1002 |
| Вес | 0,992кг |
| Об'єм | 0,001560куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ріжкові |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-22мм |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
379 грн./шт
Варианты цен
379 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7538 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 20мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
344 грн./шт
Варианты цен
344 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















