| Артикул товару | 4-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-86-422 |
Характеристики
| Артикул товару | DT7465 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 8мм |
| Комплектація | 1 шт в упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
295 грн./шт
Варіанти цін
295 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STMT17380-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT80894-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-097 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7043 |
| Вага | 0,773кг |
| Об'єм | 0,001369куб.м |
| Розмір | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT82827-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1512 |
| Вага | 5,900кг |
| Об'єм | 0,034020куб.м |
| Напруга | 230 в~50 гц |
| Тип двигуна | колекторний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 5м |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Робочий тиск | 70-100бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6109 |
| Вага | 6,500кг |
| Об'єм | 0,008700куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | 12-гранні, torx, подовжені, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | професійний |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 370*270*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 108од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Знімач шарових опор і рульових тяг, ширина зіву: 22 мм, робочі положення: 30/56 мм INTERTOOL HT-7035
| Артикул товару | HT-7035 |
| Вага | 1,220кг |
| Об'єм | 0,000829куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1518 |
| Вага | 12,700кг |
| Об'єм | 0,109340куб.м |
| Напруга | 230 в~50 гц |
| Тип двигуна | колекторний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 5м |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Робочий тиск | 110-160бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1598 |
| Вага | 1,125кг |
| Об'єм | 0,001462куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17*19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0063 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,004616куб.м |
| Тип | шприц для змащування |
| Об'єм резервуару | 0,5л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1105 |
| Вага | 0,049кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Тип | перехідник |
| Тип переходу | 3/8" x 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1106 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000061куб.м |
| Тип | перехідник |
| Тип переходу | 3/8" x 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1596 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,000800куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний розкладний хрестовий |
| Розмір головок | 17, 19, 21, 23мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-798 |
Характеристики
| Артикул товару | GT0184 |
| Вага | 3,250кг |
| Об'єм | 0,006336куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 110-400мм |
| Вантажопідйомність | 2т |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-876 |
Характеристики


















