| Артикул товару | ET-1050 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001064куб.м |
| Розмір | 108×22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0022 |
| Вес | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000299куб.м |
| Довжина | 450, 600, 900мм |
| Застосування | для фіксації вантажів при транспортуванні |
| Комплектація | 3шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7552 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 18мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
521 грн./шт
Варианты цен
521 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1206 |
| Вес | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 6мм |
| Розмір ключа | 6мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0217 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000079куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 17мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1205 |
| Вес | 5,500кг |
| Об'єм | 0,012312куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 25од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4206 |
| Вес | 2,362кг |
| Об'єм | 0,000917куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 400мм |
| Розмір | 1"*38мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1302 |
| Вес | 1,010кг |
| Об'єм | 0,001736куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0118 |
| Вес | 0,183кг |
| Об'єм | 0,000405куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 18мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 18мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0030 |
| Вес | 0,210кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 30мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 30мм |
| Довжина головки | 44мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0032 |
| Вес | 0,235кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 32мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 32мм |
| Довжина головки | 44мм |
| Гарантия | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варианты цен
169 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-6008 |
| Вес | 0,430кг |
| Об'єм | 0,000582куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина рукоятки | 160мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір головок | 5-14мм |
| Головок в наборі | 10од. |
| Розміри головок | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8082 |
| Вес | 6,300кг |
| Об'єм | 0,011692куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 380*297*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 82од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантия | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1005 |
| Вес | 0,034кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Довжина | 635мм |
| Довжина в складеному вигляді | 127мм |
| Максимальне зусилля | 0,7кг |
| Зусилля затискання | 0,7кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7551 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 17мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
504 грн./шт
Варианты цен
504 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7540 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 22мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
361 грн./шт
Варианты цен
361 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-0212 |
| Вес | 0,062кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 12мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ET-1010 |
| Вес | 0,205кг |
| Об'єм | 0,002135куб.м |
| Довжина | 565мм |
| Максимальне зусилля | 2,25кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1012 |
| Вес | 0,189кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-4224 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа


















