| Артикул товару | SP-2027 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000484куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варіанти цін
95 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2025 |
| Вага | 0,094кг |
| Об'єм | 0,000740куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2024 |
| Вага | 0,094кг |
| Об'єм | 0,000418куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2026 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000740куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2021 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000740куб.м |
| Матеріал виготовлення | 100% поліестер |
| Особливості | 2 світловідбивні смуги, застібки на липучках |
| Розмір | xl / 60*70см |
| Колір | зелений |
| Щільність | 60г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2022 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000740куб.м |
| Матеріал виготовлення | 100% поліестер |
| Особливості | 2 світловідбивні смуги, застібки на липучках |
| Розмір | xl / 60*70см |
| Колір | помаранчевий |
| Щільність | 60г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
