| Артикул товару | SP-0135 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | бавовна з додаванням поліестеру |
| Об'єм | 0,000934куб.м |
| Довжина | 24см |
| Розмір | 9" |
| В'язка | 7 петель на 1", бесшовная |
| Покриття | чорні пвх-крапки на долоні |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0171 |
| Вага | 0,117кг |
| Матеріал | високоякісна волов'яча шкіра |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна волов'яча шкіра |
| Розмір | 10" |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0146 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | екошкіра, лайкра |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Розмір | 10" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0168 |
| Вага | 0,029кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000264куб.м |
| Розмір | 9" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | поліуритан |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0133 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал | бавовна |
| Об'єм | 0,000945куб.м |
| Довжина | 24см |
| Розмір | 9" |
| В'язка | 10 петель на 1", безшовна |
| Покриття | зелені пвх крапки на долоні |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
Варіанти цін
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | SP-0111 |
| Вага | 0,081кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Розмір | 10" |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | вязаний |
| Колір | синій |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0182 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал | спандекс |
| Об'єм | 0,000378куб.м |
| Розмір | 10" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0130 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000707куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 10 клас |
| Покриття | пвх цятки |
| Манжет | в'язаний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0169 |
| Вага | 0,033кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | поліуритан |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0145 |
| Вага | 0,068кг |
| Матеріал | екошкіра, спандекс і неопрен |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Розмір | 10" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0128 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | клас 7 |
| Покриття | пвх цятки |
| Манжет | в'язаний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
27 грн./шт
Варіанти цін
27 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0127 |
| Вага | 0,054кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000312куб.м |
| Довжина | 25.5-26см |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 13 петель на 1", бесшовная |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний, червона відкрита тильна сторона |
| Колір | чорний, червоний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0006W |
| Вага | 15,000кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,043758куб.м |
| Тип | стійка до мастил |
| Особливості | маслостійка |
| Розмір | 10,5" |
| Покриття | пвх |
| Манжет | в'язаний |
| Кількість в упаковці | 120пар |
| Колір | червоний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0172 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | високоякісна козяча шкіра |
| Об'єм | 0,000318куб.м |
| Матеріал виготовлення | качественная эко-кожа, тканевые вставки |
| Особливості | вставки з флуоресцентної тканини |
| Розмір | 10" |
| Колір | білий, зелений |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0110W |
| Вага | 7,500кг |
| Матеріал | бавовна |
| Об'єм | 0,032448куб.м |
| Розмір | 10" |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Кількість в упаковці | 120пар |
| Колір | жовтий, білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0103 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000175куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'заний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0138 |
| Вага | 0,040кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000690куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 7 клас |
| Покриття | пвх цятки |
| Манжет | в'язаний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0131 |
| Вага | 0,055кг |
| Матеріал | бавовна з додаванням поліестеру |
| Об'єм | 0,000810куб.м |
| Довжина | 25см |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 10 петель на 1", безшовна |
| Покриття | сині пвх крапки на долоні |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0175 |
| Вага | 0,063кг |
| Матеріал | якісна еко-шкіра |
| Об'єм | 0,000314куб.м |
| Матеріал виготовлення | якісна еко-шкіра, поліестер |
| Особливості | вставки, що дихаяють |
| Розмір | 10" |
| Колір | сірий, чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0104 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал | cинтетичний трикотаж |
| Об'єм | 0,000756куб.м |
| Довжина | 24.5см |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 7 петель на 1", безшовна |
| Покриття | блакитні пвх крапки на долоні |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




