| Артикул товару | SP-3032 |
| Вага | 0,730кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003093куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> манжет на липучці;<br> рукава знімаються |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3043 |
| Вага | 0,834кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,005040куб.м |
| Особливості | трансформуються в шорти, бриджі,<br> брюки, напівкомбінезон |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3133 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-4003 |
| Матеріал | трикотаж |
| Розмір | s |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3014 |
| Вага | 0,815кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,002953куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3015 |
| Вага | 0,840кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,002953куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3042 |
| Вага | 0,816кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,005184куб.м |
| Особливості | трансформуються в шорти, бриджі,<br> брюки, напівкомбінезон |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3113 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 270г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3132 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3023 |
| Вага | 1,020кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,004351куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 11 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3022 |
| Вага | 0,914кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,005740куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 11 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3005 |
| Вага | 0,965кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3136 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3025 |
| Вага | 1,075кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,004351куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 11 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3126 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3106 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | мікрофліс |
| Об'єм | 0,005195куб.м |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 280 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3026 |
| Вага | 1,125кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,004351куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 11 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3016 |
| Вага | 0,870кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,002953куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3024 |
| Вага | 0,976кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,005740куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 11 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3006 |
| Вага | 0,990кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення




