| Артикул товару | SP-2012 |
| Вага | 0,330кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | m |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3003 |
| Вага | 0,895кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3033 |
| Вага | 0,755кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003093куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> манжет на липучці;<br> рукава знімаються |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3046 |
| Вага | 0,866кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,005184куб.м |
| Особливості | трансформуються в шорти, бриджі,<br> брюки, напівкомбінезон |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3123 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3036 |
| Вага | 0,815кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003093куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> манжет на липучці;<br> рукава знімаються |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3034 |
| Вага | 0,770кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003093куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> манжет на липучці;<br> рукава знімаються |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3045 |
| Вага | 0,850кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,005180куб.м |
| Особливості | трансформуються в шорти, бриджі,<br> брюки, напівкомбінезон |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3104 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | мікрофліс |
| Об'єм | 0,005195куб.м |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 280г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3041 |
| Вага | 0,806кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,005040куб.м |
| Особливості | трансформуються в шорти, бриджі, брюки, напівкомбінезон |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3124 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3002 |
| Вага | 0,860кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3112 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 270г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3044 |
| Вага | 0,920кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003885куб.м |
| Особливості | трансформуються в шорти, бриджі,<br> брюки, напівкомбінезон |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3035 |
| Вага | 0,790кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003093куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> манжет на липучці;<br> рукава знімаються |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3105 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | мікрофліс |
| Об'єм | 0,005195куб.м |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 280г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3004 |
| Вага | 0,935кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3001 |
| Вага | 0,835кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-2015 |
| Вага | 0,430кг |
| Об'єм | 0,007200куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | xxl |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3114 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 270г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




