| Артикул товару | SP-3012 |
| Вага | 0,770кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,002953куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0064 |
| Вага | 0,738кг |
| Об'єм | 0,017132куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Робоча температура | від -5 до +55°с |
| Живлення | батарейка cr2032 |
| Температура зберігання | від -20 до +70°с |
| Інше | плавне регулювання чутливості;<br>плавне регулювання затримки;<br>плавна регулювання затемнення;<br>режим діагностики;<br>сигнал низького заряду батареї;<br>режим шліфування; |
| Ступінь затемнення - темний стан | din9 - din13 |
| Ступінь затемнення - світлий стан | din4 - din5 |
| Швидкість перемикання світлофільтра | 1/25000сек |
| Розмір світлофільтру | 110х90х9мм |
| Захист від ультрафіолетових і інфрачервоних променів (УФ / ІЧ) | din16 |
| Розмір оглядового вікна | 98х53мм |
| Оптичний клас світлофільтра | 1/1/1/2 |
| Кількість сенсорів | 4 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-2017 |
| Вага | 0,530кг |
| Об'єм | 0,008400куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | xxxl |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG54-2D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт. |
| Колір стекол | тонований |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2016 |
| Вага | 0,480кг |
| Об'єм | 0,007800куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | xxxl |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0088 |
| Вага | 0,024кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000326куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-2006 |
| Вага | 0,190кг |
| Матеріал | abs-пластик, поліестер |
| Об'єм | 0,010395куб.м |
| Тип | каскетка захисна |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3122 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0100 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Розмір | 7" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0107 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000295куб.м |
| Матеріал виготовлення | трикотаж |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | латексне покриття 3/4 |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | синій, сірий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0022 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,001152куб.м |
| Тип | респіратор |
| Кількість | 10од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0101 |
| Вага | 0,037кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Розмір | 8" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0099 |
| Вага | 0,033кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000479куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC202-001 |
| Вага | 0.01кг |
| Матеріал | 60% бавовна 37% поліестер 3% поліуретан |
| Розмір | універсальний |
| Колір | Чорний |
| Вид | Кепка |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2012 |
| Вага | 0,330кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | m |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0023 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,003040куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Номер світлозахисного скла | 9 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0078 |
| Вага | 0,104кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000565куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0142 |
| Вага | 0,095кг |
| Матеріал | спандекс, неопрен |
| Об'єм | 0,000603куб.м |
| Розмір | 9" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3121 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0181 |
| Вага | 0,083кг |
| Матеріал | спандекс |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Розмір | 10" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики








