| Артикул товару | SP-3103 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | мікрофліс |
| Об'єм | 0,005195куб.м |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 280г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC149-004-XL |
| Вага | 0.44кг |
| Матеріал | 100% полиэстер;Поліестер 100% |
| Комплектація | Кофта, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 280г/кв.м |
| Вид | Кофта |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | XL |
| Сезон | весна/осінь |
| Підкладка | фліс |
| Матеріал одягу | 100% поліестер |
Характеристики
1 949 грн./шт
Варіанти цін
1 949 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3134 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0190 |
| Вага | 0,085кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000469куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 15 петель на 1", безшовна |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | сірий, чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3031 |
| Вага | 0,715кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003093куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> манжет на липучці;<br> рукава знімаються |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DPG72L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт |
| Матеріал рукавички | нейлон нітрил |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 4 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | X |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | 1 |
| Стійкість до проколів | 1 |
| Стійкість до розриву | 3 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | X |
| Стійкість до порізів лезом | 1 |
| Стійкість до стирання | 4 |
Характеристики
289 грн./шт
Варіанти цін
289 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2011 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | s |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3102 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | мікрофліс |
| Об'єм | 0,005195куб.м |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 280г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0093 |
| Вага | 0,032кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0092 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3011 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,002953куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DPG35L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт |
| Матеріал рукавички | нейлон нітрил |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 4 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | X |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | 1 |
| Стійкість до проколів | 1 |
| Стійкість до розриву | 2 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | X |
| Стійкість до порізів лезом | 1 |
| Стійкість до стирання | 4 |
Характеристики
359 грн./шт
Варіанти цін
359 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0096 |
| Вага | 0,026кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000261куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3101 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | мікрофліс |
| Об'єм | 0,006237куб.м |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 280г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0165 |
| Вага | 0,030кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,000235куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер |
| Довжина | 23.5см |
| Розмір | 8" |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | жовтий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DPG21L |
| Матеріал рукавички | неопрен шкіра |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 2 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | X |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | 1 |
| Стійкість до проколів | 1 |
| Стійкість до розриву | 3 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | X |
| Стійкість до порізів лезом | 1 |
| Стійкість до стирання | 2 |
Характеристики
1 229 грн./шт
Варіанти цін
1 229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3021 |
| Вага | 0,900кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,005880куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 11 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3012 |
| Вага | 0,770кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,002953куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3115 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 270г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики








