| Артикул товару | DWF50091-126-10 |
| Вага | 1.1кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | композитний |
| Матеріал верху | синтетичний з поліуретану та сітки |
| Матеріал підошви | гума |
| Матеріал устілки | поліуретан двошарова |
| Розмір взуття | 44 |
Характеристики
4 299 грн./шт
Варіанти цін
4 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3013 |
| Вага | 0,785кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,002953куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | l |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3125 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0105 |
| Вага | 0,055кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000250куб.м |
| Матеріал виготовлення | трикотаж |
| Розмір | 8" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | покриття латексом долоні 3/4" |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | білий, синій |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWF50233-101-10 |
| Вага | 1.13кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | сітка термопластичний поліуретан |
| Матеріал підошви | філон гума |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 44 |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0166 |
| Вага | 0,033кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000200куб.м |
| Розмір | 7" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | поліуритан |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWC237-001-M |
| Матеріал | 65% полиэстер 35% хлопок;65% поліестер 35% бавовна |
| Комплектація | Світшот, упаковка |
| Колір | Чорний |
| Щільність матеріалу | 330г/кв.м |
| Вид | Світшот |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | М |
| Сезон | зима/весна/осінь |
| Підкладка | фліс з начосом |
| Матеріал одягу | 65% поліестер 35% бавовна |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варіанти цін
1 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC126-013-XXL |
| Матеріал | 64% полиэстер ⁄ 33% хлопок 3% эластан;64% поліестер ⁄ 33% бавовна 3% еластан |
| Комплектація | Худі, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 210г/кв.м |
| Вид | Худі |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | XXL |
| Сезон | зима/весна/осінь |
| Матеріал одягу | 64% поліестер 33% бавовна 3% еластан |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3135 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-2235 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2205 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0129 |
| Вага | 0,056кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000910куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 10 клас |
| Покриття | пвх цятки |
| Манжет | в'язаний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0180 |
| Вага | 0,092кг |
| Матеріал | спандекс |
| Об'єм | 0,000449куб.м |
| Розмір | 10" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3131 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-2014 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | xl |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50233-101-9 |
| Вага | 1.05кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | сітка термопластичний поліуретан |
| Матеріал підошви | філон гума |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 43 |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50232-101-10 |
| Вага | 1.65кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S3 WR SRC HRO |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | осінь-весна |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | шкіра буйвола |
| Матеріал підошви | поліуретан гума |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 44 |
Характеристики
5 399 грн./шт
Варіанти цін
5 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0095 |
| Вага | 0,024кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2011 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | s |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC149-004-XL |
| Вага | 0.44кг |
| Матеріал | 100% полиэстер;Поліестер 100% |
| Комплектація | Кофта, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 280г/кв.м |
| Вид | Кофта |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | XL |
| Сезон | весна/осінь |
| Підкладка | фліс |
| Матеріал одягу | 100% поліестер |
Характеристики
1 949 грн./шт
Варіанти цін
1 949 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення








