| Артикул товару | SP-0139 |
| Вага | 0,058кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 7 клас |
| Покриття | пвх цятки |
| Манжет | в'язаний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWF50091-126-11 |
| Вага | 1.14кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | композитний |
| Матеріал верху | синтетичний з поліуретану та сітки |
| Матеріал підошви | гума |
| Матеріал устілки | поліуретан двошарова |
| Розмір взуття | 45 |
Характеристики
4 299 грн./шт
Варіанти цін
4 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50202-104-10 |
| Вага | 1.86кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | коричневий |
| Клас захисту | S3 WR SRC HRO |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | осінь-весна |
| Захисний носок | композитний |
| Матеріал верху | шкіра буйвола |
| Матеріал підошви | гума подвійної щільності |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 44 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варіанти цін
7 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC153-004-38 |
| Вага | 0.44кг |
| Матеріал | 64% полиэстер 34% хлопок 3% эластан;64% поліестер 34% бавовна 3% еластан |
| Комплектація | Шорти, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 240г/кв.м |
| Вид | Шорти |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | 38 |
| Сезон | весна/літо |
| Матеріал одягу | 64% поліестер 33% бавовна 3% еластан |
Характеристики
2 699 грн./шт
Варіанти цін
2 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG100-1D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт.; |
| Колір стекол | прозорий |
Характеристики
429 грн./шт
Варіанти цін
429 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG66L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт |
| Матеріал рукавички | нейлон нітрил |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 3 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | X |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | 1 |
| Стійкість до проколів | 1 |
| Стійкість до розриву | 2 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | X |
| Стійкість до порізів лезом | 1 |
| Стійкість до стирання | 3 |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC147-004-3231 |
| Вага | 0.64кг |
| Матеріал | 73% вискоза 22% полиамид 5% эластан;73% віскоза 22% поліамід 5% еластан |
| Комплектація | Штани, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 240г/кв.м |
| Вид | Штани |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | 32 |
| Сезон | 4 сезони |
| Матеріал одягу | 73% віскоза 22% поліамід 5% еластан |
Характеристики
3 299 грн./шт
Варіанти цін
3 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG33L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт |
| Матеріал рукавички | синтетична шкіра неопрен |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 3 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | В |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | 5 |
| Стійкість до проколів | 1 |
| Стійкість до розриву | 4 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | В |
| Стійкість до порізів лезом | 5 |
| Стійкість до стирання | 3 |
Характеристики
1 239 грн./шт
Варіанти цін
1 239 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC147-004-3031 |
| Вага | 0.64кг |
| Матеріал | 73% вискоза 22% полиамид 5% эластан;73% віскоза 22% поліамід 5% еластан |
| Комплектація | Штани, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 240г/кв.м |
| Вид | Штани |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | 30 |
| Сезон | 4 сезони |
| Матеріал одягу | 73% віскоза 22% поліамід 5% еластан |
Характеристики
3 299 грн./шт
Варіанти цін
3 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC14-001 |
| Вага | 0.49кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Розмір | універсальний |
| Комплектація | Ремінь, упаковка |
| Колір | Чорний |
| Вид | Ремінь |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50093-132-8 |
| Вага | 1.8кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S3 WR SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | осень-весна |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | шкіра буйвола сітка |
| Матеріал підошви | термопластичний поліуретан |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 42 |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50093-132-11 |
| Вага | 1.95кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S3 WR SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | осінь-весна |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | шкіра буйвола сітка |
| Матеріал підошви | термопластичний поліуретан |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 45 |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50202-104-8 |
| Вага | 1.71кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | коричневий |
| Клас захисту | S3 WR SRC HRO |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | осінь-весна |
| Захисний носок | композитний |
| Матеріал верху | шкіра буйвола |
| Матеріал підошви | гума подвійної щільності |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 42 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варіанти цін
7 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG800L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт |
| Матеріал рукавички | HPPE NBR гума |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 4 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | C |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | X |
| Стійкість до проколів | 2 |
| Стійкість до розриву | 4 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | C |
| Стійкість до порізів лезом | Х |
| Стійкість до стирання | 4 |
Характеристики
859 грн./шт
Варіанти цін
859 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50093-132-9 |
| Вага | 1.85кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S3 WR SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | осень-весна |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | шкіра буйвола сітка |
| Матеріал підошви | термопластичний поліуретан |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 43 |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0126 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000884куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 7 клас |
| Покриття | пвх цятки |
| Манжет | в'язаний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DPG41L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт |
| Матеріал рукавички | поліестер бавовна шкіра |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 3 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | X |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | 1 |
| Стійкість до проколів | 2 |
| Стійкість до розриву | 2 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | X |
| Стійкість до порізів лезом | 1 |
| Стійкість до стирання | 3 |
Характеристики
469 грн./шт
Варіанти цін
469 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0136 |
| Вага | 0,075кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 7 клас |
| Покриття | пвх цятки |
| Манжет | в'язаний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWC126-013-L |
| Матеріал | 64% полиэстер ⁄ 33% хлопок 3% эластан;64% поліестер ⁄ 33% бавовна 3% еластан |
| Комплектація | Худі, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 210г/кв.м |
| Вид | Худі |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | L |
| Сезон | зима/весна/осінь |
| Матеріал одягу | 64% поліестер 33% бавовна 3% еластан |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0062 |
| Вага | 0,682кг |
| Об'єм | 0,017132куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Робоча температура | від -5 до +55°с |
| Живлення | батарейка cr2032 |
| Температура зберігання | від -20 до +70°с |
| Інше | плавне регулювання чутливості;<br>плавне регулювання затемнення;<br>плавне регулювання затримки;<br>сигнал низького заряду батареї;<br>режим діагностики; |
| Ступінь затемнення - темний стан | din9 - din13 |
| Ступінь затемнення - світлий стан | din4 |
| Швидкість перемикання світлофільтра | 1/25000сек |
| Розмір світлофільтру | 110х90х9мм |
| Захист від ультрафіолетових і інфрачервоних променів (УФ / ІЧ) | din16 |
| Розмір оглядового вікна | 93х43мм |
| Оптичний клас світлофільтра | 1/2/1/2 |
| Кількість сенсорів | 2 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики








