| Артикул товару | DWC52-001-XL |
| Вага | 0.54кг |
| Матеріал | 65% поліестер, 35% бавовна |
| Комплектація | Футболка, упаковка |
| Колір | Чорний |
| Щільність матеріалу | 220г/кв.м |
| Вид | Футболка |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | XL |
| Сезон | весна/літо |
| Матеріал одягу | 65% поліестер 35% бавовна |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG215L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт. |
| Матеріал рукавички | неопрен шкіра |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 3 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | X |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | 1 |
| Стійкість до проколів | 1 |
| Стійкість до розриву | 4 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | X |
| Стійкість до порізів лезом | 1 |
| Стійкість до стирання | 3 |
Характеристики
829 грн./шт
Варіанти цін
829 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC237-001-XL |
| Матеріал | 65% полиэстер 35% хлопок;65% поліестер 35% бавовна |
| Комплектація | Світшот, упаковка |
| Колір | Чорний |
| Щільність матеріалу | 330г/кв.м |
| Вид | Світшот |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | XL |
| Сезон | зима/весна/осінь |
| Підкладка | фліс з начосом |
| Матеріал одягу | 65% поліестер 35% бавовна |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варіанти цін
1 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50093-132-10 |
| Вага | 1.9кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S3 WR SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | осень-весна |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | шкіра буйвола сітка |
| Матеріал підошви | термопластичний поліуретан |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 44 |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50091-126-9 |
| Вага | 1.03кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | композитний |
| Матеріал верху | синтетичний з поліуретану та сітки |
| Матеріал підошви | гума |
| Матеріал устілки | поліуретан двошарова |
| Розмір взуття | 43 |
Характеристики
4 299 грн./шт
Варіанти цін
4 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC147-004-4031 |
| Вага | 0.64кг |
| Матеріал | 73% вискоза 22% полиамид 5% эластан;73% віскоза 22% поліамід 5% еластан |
| Комплектація | Штани, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 240г/кв.м |
| Вид | Штани |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | 40 |
| Сезон | 4 сезони |
| Матеріал одягу | 73% віскоза 22% поліамід 5% еластан |
Характеристики
3 299 грн./шт
Варіанти цін
3 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0061 |
| Вага | 0,655кг |
| Об'єм | 0,016767куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Робоча температура | від -5 до +55°с |
| Температура зберігання | від -20 до +70°с |
| Інше | автоматичне затемнення |
| Ступінь затемнення - темний стан | din11 |
| Ступінь затемнення - світлий стан | din3 |
| Швидкість перемикання світлофільтра | 1/15000сек |
| Розмір світлофільтру | 110х90х9мм |
| Захист від ультрафіолетових і інфрачервоних променів (УФ / ІЧ) | din15 |
| Розмір оглядового вікна | 90x30мм |
| Оптичний клас світлофільтра | 1/1/2/2 |
| Кількість сенсорів | 2 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWF50099-130-8 |
| Вага | 1кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | поліуретан та сітка |
| Матеріал підошви | гума |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 42 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC126-013-XL |
| Матеріал | 64% полиэстер ⁄ 33% хлопок 3% эластан;64% поліестер ⁄ 33% бавовна 3% еластан |
| Комплектація | Худі, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 210г/кв.м |
| Вид | Худі |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | XL |
| Сезон | зима/весна/осінь |
| Матеріал одягу | 64% поліестер 33% бавовна 3% еластан |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC153-004-36 |
| Вага | 0.44кг |
| Матеріал | 64% полиэстер 34% хлопок 3% эластан;64% поліестер 34% бавовна 3% еластан |
| Комплектація | Шорти, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 240г/кв.м |
| Вид | Шорти |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | 36 |
| Сезон | весна/літо |
| Матеріал одягу | 64% поліестер 33% бавовна 3% еластан |
Характеристики
2 699 грн./шт
Варіанти цін
2 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG52-1D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт. |
| Колір стекол | прозорий |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50099-130-10 |
| Вага | 1.13кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | поліуретан та сітка |
| Матеріал підошви | гума |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 44 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0006 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал | трикотаж, повністю покритий пвх, в'язаний манжет |
| Об'єм | 0,000539куб.м |
| Тип | маслостійка |
| Довжина | 25,5-26,5см |
| Особливості | маслостійка |
| Розмір | 10,5" |
| Покриття | ПВХ |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | червоний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWC147-004-3831 |
| Вага | 0.64кг |
| Матеріал | 73% вискоза 22% полиамид 5% эластан;73% віскоза 22% поліамід 5% еластан |
| Комплектація | Штани, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 240г/кв.м |
| Вид | Штани |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | 38 |
| Сезон | 4 сезони |
| Матеріал одягу | 73% віскоза 22% поліамід 5% еластан |
Характеристики
3 299 грн./шт
Варіанти цін
3 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0026 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000425куб.м |
| Тип | респіратор |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWF50233-101-11 |
| Вага | 1.14кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | сітка термопластичний поліуретан |
| Матеріал підошви | філон гума |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 45 |
Характеристики
4 599 грн./шт
Варіанти цін
4 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50099-130-9 |
| Вага | 1.04кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | поліуретан та сітка |
| Матеріал підошви | гума |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 43 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50099-130-11 |
| Вага | 1.2кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | сталь |
| Матеріал верху | поліуретан та сітка |
| Матеріал підошви | гума |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 45 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWF50202-104-9 |
| Вага | 1.85кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | коричневий |
| Клас захисту | S3 WR SRC HRO |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | осень-весна |
| Захисний носок | композитний |
| Матеріал верху | шкіра буйвола |
| Матеріал підошви | гума подвійної щільності |
| Матеріал устілки | поліуретан |
| Розмір взуття | 43 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варіанти цін
7 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG214L |
| Комплектація | Рукавички - 1 шт. |
| Матеріал рукавички | неопрен шкіра |
| Розмір рукавички | L ⁄ 9 |
| Стійкість до абразивного впливу | 3 |
| Стійкість до порізів прямим ножем | X |
| Стійкість до порізів циркулярним ножем | 1 |
| Стійкість до проколів | 1 |
| Стійкість до розриву | 4 |
| Стійкість до порізів за тестом TDM-100 | X |
| Стійкість до порізів лезом | 1 |
| Стійкість до стирання | 3 |
Характеристики
769 грн./шт
Варіанти цін
769 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення








