| Артикул товару | DWF50091-126-8 |
| Вага | 0.97кг |
| Комплектація | Робоче взуття , упаковка |
| Колір | чорний |
| Клас захисту | S1-P SRA |
| Вид | робоче взуття |
| Стать | чоловічий |
| Сезон | весна-літо |
| Захисний носок | композитний |
| Матеріал верху | синтетичний з поліуретану та сітки |
| Матеріал підошви | гума |
| Матеріал устілки | поліуретан двошарова |
| Розмір взуття | 42 |
Характеристики
4 299 грн./шт
Варіанти цін
4 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC50-013-M |
| Вага | 0.35кг |
| Матеріал | 100% нейлон;100% нейлон |
| Комплектація | Жилет, упаковка |
| Колір | Чорний |
| Щільність матеріалу | 75г/кв.м |
| Властивості | стійкість до подряпин, легка теплоізоляція, захист від механічних впливів |
| Вид | Жилет |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | М |
| Сезон | весна/осінь |
| Підкладка | 100% поліестер |
| Тип матеріалу | Ріп-стоп |
| Матеріал одягу | 100% нейлон |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMST82960-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST82959-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DPG90S-7D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт.;. Чохол - 1 шт.;. Шнурок для окулярів - 1 шт. |
| Колір стекол | блакитний |
Характеристики
369 грн./шт
Варіанти цін
369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMST82961-1 |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0074 |
| Вага | 0,155кг |
| Об'єм | 0,000541куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Робоча температура | -5 ~ + 55°с |
| Температура зберігання | -20 ~ + 70°с |
| Ступінь затемнення - темний стан | din9 - din13 |
| Ступінь затемнення - світлий стан | din4/5 |
| Швидкість перемикання світлофільтра | 1/25000сек |
| Розмір світлофільтру | 110х90х9мм |
| Захист від ультрафіолетових і інфрачервоних променів (УФ / ІЧ) | din16 |
| Розмір оглядового вікна | 98х53мм |
| Оптичний клас світлофільтра | 1/1/1/2 |
| Кількість сенсорів | 4 |
| Ємність батареї | (cr2032) 210маг |
| Функція "шліфування" | є |
| Сигнал низького заряду батареї | є |
| Режим "тест" | є |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWC48-013-M |
| Вага | 0.7кг |
| Матеріал | 100% поліестер |
| Комплектація | Куртка, упаковка |
| Колір | Чорно-сірий |
| Щільність матеріалу | 230г/кв.м |
| Властивості | водонепроникність |
| Вид | Куртка |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | М |
| Сезон | весна/осінь |
| Підкладка | поліестерова сітка |
| Тип матеріалу | Ріп-стоп |
| Матеріал одягу | 100% поліестер |
Характеристики
3 599 грн./шт
Варіанти цін
3 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG13HC |
| Комплектація | Захисні навушники- 1 шт. |
| SNR | 32дБ |
Характеристики
823 грн./шт
Варіанти цін
823 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-2005 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал | abs-пластик, поліестер |
| Об'єм | 0,007098куб.м |
| Тип | каскетка захисна |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWC240-004-L |
| Матеріал | 65% поліестер, 35% бавовна |
| Комплектація | Футболка, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 180г/кв.м |
| Вид | Футболка |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | L |
| Сезон | весна/літо |
| Матеріал одягу | 65% поліестер 35% бавовна |
Характеристики
929 грн./шт
Варіанти цін
929 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC15-001 |
| Вага | 0.49кг |
| Матеріал | 100% піна EVA |
| Розмір | універсальний |
| Комплектація | Вставки для наколінників, упаковка |
| Колір | Жовтий |
| Вид | Вставки для наколінників |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0086 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000290куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0094 |
| Вага | 0,032кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0098 |
| Вага | 0,033кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0097 |
| Вага | 0,026кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000363куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWC263-001-M |
| Матеріал | 96% поліестер, 4% еластан |
| Комплектація | Куртка, упаковка |
| Колір | Чорний |
| Щільність матеріалу | 320г/кв.м |
| Властивості | водостійкість, вітронепроникність, теплоізоляція, гнучкість |
| Вид | Куртка |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | М |
| Сезон | весна/осінь |
| Підкладка | мембрана TPU |
| Тип матеріалу | Софтшел |
| Матеріал одягу | 96% поліестер 4% еластан |
Характеристики
3 099 грн./шт
Варіанти цін
3 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DPG96-2D |
| Матеріал | полікарбонат |
| Комплектація | Окуляри - 1 шт.; |
| Колір стекол | тонований |
Характеристики
379 грн./шт
Варіанти цін
379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC149-004-L |
| Вага | 0.42кг |
| Матеріал | 100% полиэстер;Поліестер 100% |
| Комплектація | Кофта, упаковка |
| Колір | Сірий |
| Щільність матеріалу | 280г/кв.м |
| Вид | Кофта |
| Стать | чоловічий |
| Розмір одягу | L |
| Сезон | весна/осінь |
| Підкладка | фліс |
| Матеріал одягу | 100% поліестер |
Характеристики
1 949 грн./шт
Варіанти цін
1 949 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення








