| Артикул товару | SP-3025 |
| Вага | 1,075кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,004351куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 11 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0030 |
| Вага | 0,350кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,002584куб.м |
| Тип | маска захисна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3136 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0112 |
| Вага | 0,047кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000690куб.м |
| Довжина | 25-25.5см |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | сірий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-2021 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000740куб.м |
| Матеріал виготовлення | 100% поліестер |
| Особливості | 2 світловідбивні смуги, застібки на липучках |
| Розмір | xl / 60*70см |
| Колір | зелений |
| Щільність | 60г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0109 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000275куб.м |
| Розмір | 9" |
| Покриття долоні | нітрил |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0164 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,000230куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер |
| Довжина | 23,5см |
| Розмір | 8" |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | блакитний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0188 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000396куб.м |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0056 |
| Вага | 0,913кг |
| Матеріал | тканина "оксфорд", пвх, неопрен |
| Об'єм | 0,010125куб.м |
| Тип | наколінники |
| Кількість в упаковці | 1 пара |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Рукавичка трикотажна з покриттям з чорного спіненого латексу, бавовняна, сіра, 10" INTERTOOL SP-0115
| Артикул товару | SP-0115 |
| Вага | 0,092кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000175куб.м |
| Матеріал виготовлення | трикотажна бавовняна тканина |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | латекс на долоні |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | сірий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0121 |
| Вага | 0,054кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,000250куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер |
| Довжина | 25см |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | 100% натуральний латекс |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | помаранчевий, чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-2022 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000740куб.м |
| Матеріал виготовлення | 100% поліестер |
| Особливості | 2 світловідбивні смуги, застібки на липучках |
| Розмір | xl / 60*70см |
| Колір | помаранчевий |
| Щільність | 60г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3126 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0055 |
| Вага | 0,856кг |
| Матеріал | тканина "оксфорд", пвх, неопрен |
| Об'єм | 0,006862куб.м |
| Тип | наколінники |
| Кількість в упаковці | 1 пара |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0035 |
| Вага | 0,206кг |
| Матеріал | сітка металева |
| Об'єм | 0,002436куб.м |
| Тип | екран захисний |
| Особливості | універсальне кріплення до каски |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0003 |
| Вага | 0,129кг |
| Матеріал | трикотаж/латекс |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Розмір | 10" |
| Покриття | латекс |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | синій |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0109W |
| Вага | 7,000кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,032448куб.м |
| Розмір | 9" |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Кількість в упаковці | 120пар |
| Колір | жовтий, білий |
| Покриття долоні | нітрил |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0080 |
| Вага | 0,037кг |
| Об'єм | 0,000484куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0162 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000220куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер |
| Довжина | 23.5см |
| Розмір | 8" |
| Покриття | поліуретан |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | розовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3106 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | мікрофліс |
| Об'єм | 0,005195куб.м |
| Розмір | xxxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 280 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення








