| Артикул товару | SP-0132 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0,000945куб.м |
| Довжина | 24.5см |
| Розмір | 10" |
| В'язка | 10 петель на 1", безшовна |
| Покриття | сині пвх крапки на долоні |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3041 |
| Вага | 0,806кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,005040куб.м |
| Особливості | трансформуються в шорти, бриджі, брюки, напівкомбінезон |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0102 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Розмір | 9" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0135 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | бавовна з додаванням поліестеру |
| Об'єм | 0,000934куб.м |
| Довжина | 24см |
| Розмір | 9" |
| В'язка | 7 петель на 1", бесшовная |
| Покриття | чорні пвх-крапки на долоні |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0171 |
| Вага | 0,117кг |
| Матеріал | високоякісна волов'яча шкіра |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна волов'яча шкіра |
| Розмір | 10" |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0146 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | екошкіра, лайкра |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Розмір | 10" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3124 |
| Вага | 0,750кг |
| Матеріал | поліестер, еластан |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0168 |
| Вага | 0,029кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Об'єм | 0,000264куб.м |
| Розмір | 9" |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Покриття | поліуритан |
| Манжет | в'язаний |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варіанти цін
25 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3002 |
| Вага | 0,860кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3112 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,004800куб.м |
| Розмір | m |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 270г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0133 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал | бавовна |
| Об'єм | 0,000945куб.м |
| Довжина | 24см |
| Розмір | 9" |
| В'язка | 10 петель на 1", безшовна |
| Покриття | зелені пвх крапки на долоні |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
Варіанти цін
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | SP-0111 |
| Вага | 0,081кг |
| Матеріал | трикотаж |
| Розмір | 10" |
| Покриття | нітрил |
| Манжет | вязаний |
| Колір | синій |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-0182 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал | спандекс |
| Об'єм | 0,000378куб.м |
| Розмір | 10" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3044 |
| Вага | 0,920кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003885куб.м |
| Особливості | трансформуються в шорти, бриджі,<br> брюки, напівкомбінезон |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 9 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3035 |
| Вага | 0,790кг |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Об'єм | 0,003093куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> манжет на липучці;<br> рукава знімаються |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 180г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-3105 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | мікрофліс |
| Об'єм | 0,005195куб.м |
| Розмір | xxl |
| Кількість кишень | 3 |
| Щільність матеріалу | 280г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3004 |
| Вага | 0,935кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | xl |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-3001 |
| Вага | 0,835кг |
| Матеріал | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Об'єм | 0,003937куб.м |
| Особливості | потрійні посилені шви;<br> м'який трикотажний манжет на рукаві |
| Розмір | s |
| Кількість кишень | 7 |
| Щільність матеріалу | 260г/м2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-0091 |
| Вага | 0,023кг |
| Матеріал | полікарбонат |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Тип | окуляри захисні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-2015 |
| Вага | 0,430кг |
| Об'єм | 0,007200куб.м |
| Матеріал виготовлення | водостійкий нейлон |
| Розмір | xxl |
| Наповнювач | синтапон |
| Застібка | блискавка |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення








