| Артикул товару | STST82603-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82737-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82736-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82738-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82743-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82614-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82605-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82608-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82616-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82739-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST82800-1 |
| Матеріал | сталь |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Довжина | 120см |
| Максимальне навантаження | 180кг |
| Комплектація | Рейка - 1 шт. |
| Довжина робоча | 122см |
| Серія | Workshop Storage System DXL |
Характеристики
2 711 грн./шт
Варіанти цін
2 711 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST82740-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82613-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST82742-1 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-7028 |
| Вага | 6,350кг |
| Об'єм | 0,063800куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 710*380*1713мм |
| Максимальне навантаження | 10 кг на полицю |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варіанти цін
1 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
