| Артикул товару | DWST83343-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 32см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | вбудований органайзер лоток |
| Розміри | 44х33х30см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
3 701 грн./шт
Варіанти цін
3 701 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-93-978 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST60105-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 24см |
| Висота | 41см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 28см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Сумка сумка для інструмента - 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 34шт |
Характеристики
5 287 грн./шт
Варіанти цін
5 287 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-5045 |
| Вага | 2,725кг |
| Об'єм | 0,024840куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ящик для інструментів металевий |
| Габаритні розміри | 460*220*230мм |
| Кількість секцій | 5од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-97-483 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-75779 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-75792 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4000 |
| Вага | 0,152кг |
| Об'єм | 0,001179куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 230*125*35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST1-71229 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 44см |
| Висота | 18см |
| Тип | візки транспортувальні |
| Довжина | 49см |
| Максимальне навантаження | 100кг |
| Розмір | 48.6 х18.1см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
5 816 грн./шт
Варіанти цін
5 816 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMST1-72378 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-97-518 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-92-748 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-75781 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83346-1M |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 32см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | лоток |
| Розміри | 44 x 33.3 x 11.9см |
| Серія | TSTAK McLaren |
Характеристики
2 847 грн./шт
Варіанти цін
2 847 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4021 |
| Вага | 0,836кг |
| Об'єм | 0,007800куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 375*280*67мм |
| Кількість секцій | 17од. |
| Розмір з’ємних комірок | 70*65*54мм |
| Розмір комірок, які не знімаються | 70*85*54; 110*70*54мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-3018 |
| Вага | 5,900кг |
| Об'єм | 0,095472куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Ширина | 450мм |
| Висота | 630 мм (без рукоятки) |
| Габаритні розміри | 630*450*260мм |
| Глибина | 260мм |
| Діаметр колеса | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-73607 |
Характеристики







