| Артикул товару | DWST40101-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 7см |
| Висота | 32см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 24см |
| Максимальне навантаження | 10кг |
| Комплектація | Сумка для інструментів з ременем - 1 шт. |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | PRO |
| Кількість відділень (карманів) | 12шт |
Характеристики
3 173 грн./шт
Варіанти цін
3 173 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-9001 |
| Вага | 0,570кг |
| Об'єм | 0,003719куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер (600d) |
| Тип | сумка для інструментів |
| Габаритні розміри | 315x215x255мм |
| Кількість кишень | 14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXWT-202 |
| Вага | 18кг |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 22см |
| Висота | 104см |
| Тип | візки транспортувальні |
| Довжина | 43см |
| Максимальне навантаження | 500кг |
| Вантажопідйомність | 500кг |
| Діаметр великих коліс | 300мм |
| Кількість коліс | 2шт |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Розміри в стані ручного візка | 21.5х43х104см |
| Ширина зажиму | 180мм |
Характеристики
15 499 грн./шт
Варіанти цін
15 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-5156 |
| Тип | сумка для зберігання аксесуарів |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
1 759 грн./шт
Варіанти цін
1 759 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83342-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 37см |
| Висота | 41см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 55.5х37.5х41.5см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
6 345 грн./шт
Варіанти цін
6 345 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMST1-72383 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4001 |
| Вага | 0,485кг |
| Об'єм | 0,004782куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 320*260*50мм |
| Кількість секцій | 21од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-93-329 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-97-517 |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-70720 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST82990-1 |
| Матеріал | поліестер |
| Ширина | 25см |
| Висота | 35см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 45см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | Сумка відкритого типу системи TSTAK |
| Щільність | 1200DEN |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 23шт |
Характеристики
5 816 грн./шт
Варіанти цін
5 816 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST82968-1M |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 12см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 20кг |
| Комплектація | органайзер - 1 шт. |
| Розміри | 44 x 33.3 x 11.9см |
| Число відділень | 10 |
| Серія | TSTAK McLaren |
| Кількість відділень (карманів) | 10шт |
Характеристики
3 701 грн./шт
Варіанти цін
3 701 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST1-75540 |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-75520 |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-75517 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-92-761 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST60107-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 31см |
| Висота | 47см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 49см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Сумка для інструмента - 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 27шт |
Характеристики
11 632 грн./шт
Варіанти цін
11 632 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST08550-1 |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |
| Ширина | 65см |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Довжина | 76см |
| Максимальне навантаження | 40кг |
| Комплектація | Робочий стіл з інтегрованою розміткою - 1 шт. |
| Серія | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
Характеристики
4 067 грн./шт
Варіанти цін
4 067 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83343-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 32см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | вбудований органайзер лоток |
| Розміри | 44х33х30см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
3 701 грн./шт
Варіанти цін
3 701 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення







