| Артикул товару | DT70839 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 5см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 43см |
| Комплектація | комплект роздільників |
| Розміри | 44х33,5х6,7см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 3шт |
Характеристики
1 562 грн./шт
Варіанти цін
1 562 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST60101-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 27см |
| Висота | 48см |
| Тип | рюкзаки |
| Довжина | 35см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Рюкзак - 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 16шт |
Характеристики
8 989 грн./шт
Варіанти цін
8 989 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-9012 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000321куб.м |
| Габаритні розміри | 450*360мм |
| Кількість кишень | 12 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST1-75651 |
| Матеріал | поліестер |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Комплектація | Пояс |
| Серія | PRO |
Характеристики
2 115 грн./шт
Варіанти цін
2 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST08530-1 |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Максимальне навантаження | 200кг |
| Комплектація | Візок транспортувальний - 1 шт. |
| Серія | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
Характеристики
14 512 грн./шт
Варіанти цін
14 512 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMST1-75769 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST08035-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 27см |
| Висота | 37см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 37см |
| Максимальне навантаження | 35кг |
| Комплектація | органайзер та комплект роздільників |
| Розміри | 390 x 360 x 260см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Кількість відділень (карманів) | 6шт |
Характеристики
4 759 грн./шт
Варіанти цін
4 759 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-97-514 |
Характеристики
3 371 грн./шт
Варіанти цін
3 371 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST40711-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-96-183 |
Характеристики
| Артикул товару | STST40712-1 |
Характеристики
1 493 грн./шт
Варіанти цін
1 493 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXWT-504 |
| Вага | 21кг |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 65см |
| Висота | 86см |
| Тип | візки транспортувальні |
| Довжина | 95см |
| Максимальне навантаження | 400кг |
| Розмір платформи | 65х95 |
| Вантажопідйомність | 400кг |
| Діаметр великих коліс | 250мм |
| Кількість коліс | 4шт |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Розміри в стані платформи | 91,5х61,5х86,4см |
Характеристики
11 599 грн./шт
Варіанти цін
11 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-9010 |
| Вага | 0,328кг |
| Об'єм | 0,001610куб.м |
| Габаритні розміри | 560x485мм |
| Кількість кишень | 30 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
269 грн./шт
Варіанти цін
269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST1-71228 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 28см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Розміри | 44х32x27.5см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
2 115 грн./шт
Варіанти цін
2 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-70-362 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Комплектація | комплект з 2-х кронштейнів |
| Розміри | 29х9х8см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
2 115 грн./шт
Варіанти цін
2 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST83397-1 |
Характеристики
Ящик великого об’єму FatMax Promobile Job Chest, розміри 910x516x431 мм, з колесами STANLEY 1-94-850
| Артикул товару | 1-94-850 |
Характеристики
10 459 грн./шт
Варіанти цін
10 459 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4022 |
| Вага | 1,036кг |
| Об'єм | 0,007747куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 320*270*80мм |
| Кількість секцій | 34од. |
| Розмір з’ємних комірок | 60*65*34мм |
| Розмір комірок, які не знімаються | 85*44*34мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83520-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 44см |
| Тип | комплект ящиків |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | ящик TSTAK IV DWST83346-1 - 1 шт.,. органайзер TSTAK V DWST82968-1 - 1 шт |
| Розміри | 44x33x41см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
5 287 грн./шт
Варіанти цін
5 287 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення







