| Артикул товару | FMST81083-1 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST40603-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Максимальне навантаження | 20кг |
| Комплектація | Професійний ремінь з навісними сумками - 1 шт. |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | PRO |
| Кількість відділень (карманів) | 25шт |
Характеристики
7 931 грн./шт
Варіанти цін
7 931 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST82742-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-75791 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70716 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 11см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Розміри | 44x32x11см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
1 410 грн./шт
Варіанти цін
1 410 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-95-617 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0009 |
| Вага | 1,875кг |
| Об'єм | 0,017166куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | комплект ящиків для инструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 2од. |
| Особливості | металеві замки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-80150 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83347-1M |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 44см |
| Висота | 100см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 51см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | лоток |
| Розміри | 51,2 х 43,5 х 63,5см |
| Серія | TSTAK McLaren |
Характеристики
5 816 грн./шт
Варіанти цін
5 816 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-93-980 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0290 |
| Вага | 0,667кг |
| Об'єм | 0,008268куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик водонепроникний |
| Розмір | 290*140*190мм |
| Зовнішні габарити | 290*140*190мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-94-210 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-93-968 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-70-326 |
Характеристики
5 077 грн./шт
Варіанти цін
5 077 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70801 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 10см |
| Висота | 5см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 15см |
| Комплектація | футляр для біт |
| Розміри | 15,1х10,4х5см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 1шт |
Характеристики
369 грн./шт
Варіанти цін
369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D259811 |
| Тип | транспортувальний візок |
| Сумісність | D25981 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
13 218 грн./шт
Варіанти цін
13 218 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SP-1001 |
| Вага | 0,430кг |
| Об'єм | 0,001802куб.м |
| Тип | жилет |
| Кількість кишень | 7 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST40201-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 11см |
| Висота | 32см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 24см |
| Максимальне навантаження | 10кг |
| Комплектація | Сумка для інструментів з ременем - 1 шт. |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | PRO |
| Кількість відділень (карманів) | 13шт |
Характеристики
3 173 грн./шт
Варіанти цін
3 173 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST60101-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 27см |
| Висота | 48см |
| Тип | рюкзаки |
| Довжина | 35см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Рюкзак - 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 16шт |
Характеристики
8 989 грн./шт
Варіанти цін
8 989 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення







