| Артикул товару | BX-4017 |
| Вага | 3,700кг |
| Об'єм | 0,033820куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 435*235*300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83401-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 51см |
| Висота | 111см |
| Тип | комплект ящиків |
| Довжина | 68см |
| Максимальне навантаження | 120кг |
| Комплектація | Ящик з органайзером TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83293-1 - 1 шт. Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83294-1 - 1 шт. Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83342-1 - 1 шт. Візок TOUGHSYSTEM 1-70-324 - 1 шт |
| Розміри | 68.5х51.4х111.3см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
34 368 грн./шт
Варіанти цін
34 368 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXWT-512 |
| Вага | 9.35кг |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 53см |
| Висота | 118см |
| Тип | візки транспортувальні |
| Довжина | 52см |
| Максимальне навантаження | 190кг |
| Розмір платформи | 51х35,5см |
| Вантажопідйомність | 190кг |
| Діаметр великих коліс | 175мм |
| Кількість коліс | 2шт |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Розміри в складеному стані | 52,1х76х79,5см |
| Розміри в стані ручного візка | 52.1х53.3х118.4см |
Характеристики
11 999 грн./шт
Варіанти цін
11 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST1-79210 |
| Матеріал | поліестер |
| Ширина | 31см |
| Висота | 32см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 70см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Сумка |
| Щільність | 1200DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 12шт |
Характеристики
7 931 грн./шт
Варіанти цін
7 931 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70803 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 18см |
| Висота | 5см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 27см |
| Комплектація | футляр для біт |
| Розміри | 26,5х17,8х5,3см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 2шт |
Характеристики
738 грн./шт
Варіанти цін
738 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-70-316 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST40901-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Максимальне навантаження | 20кг |
| Комплектація | Підтяжки з карабінами - 1 шт. |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | PRO |
Характеристики
1 586 грн./шт
Варіанти цін
1 586 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4011 |
| Вага | 2,500кг |
| Об'єм | 0,025916куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 380*165*440мм |
| Розмір великих відділень | 135*110*67мм |
| Розмір маленьких відділень | 135*50*35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST1-70718 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83344-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 18см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | вбудований органайзер вкладка з піноматеріалу |
| Розміри | 44х33х18см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
4 230 грн./шт
Варіанти цін
4 230 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST40710-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-75521 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-95-621 |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-75515 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST08330-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 36см |
| Висота | 31см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 10кг |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 55.5х35,5х30,5см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Кількість відділень (карманів) | 3шт |
Характеристики
12 161 грн./шт
Варіанти цін
12 161 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST82613-1 |
Характеристики
| Артикул товару | SP-1002 |
| Вага | 0,082кг |
| Матеріал | балістичний нейлон 1680d |
| Об'єм | 0,000648куб.м |
| Особливості | 10 магнитів |
| Розмір | 360*90мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики







