| Артикул товару | STST82739-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-80144 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83395-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 33см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Комплектація | вкладка з піноматеріалу шухлядка |
| Розміри | 44х33х34см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 12шт |
Характеристики
6 873 грн./шт
Варіанти цін
6 873 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-79-215 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST82800-1 |
| Матеріал | сталь |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Довжина | 120см |
| Максимальне навантаження | 180кг |
| Комплектація | Рейка - 1 шт. |
| Довжина робоча | 122см |
| Серія | Workshop Storage System DXL |
Характеристики
2 711 грн./шт
Варіанти цін
2 711 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST1-71196 |
| Вага | 9кг |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 54см |
| Висота | 104см |
| Тип | візки транспортувальні |
| Довжина | 49см |
| Максимальне навантаження | 100кг |
| Розмір | 51х70х30см |
| Вантажопідйомність | 100кг |
| Серія | TSTAK |
| Розміри в розкладеному стані | 51х70х30см |
Характеристики
12 690 грн./шт
Варіанти цін
12 690 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4024 |
| Вага | 1,202кг |
| Об'єм | 0,013613куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | вертикальний органайзер |
| Габаритні розміри | 265*260*160мм |
| Кількість секцій | 12од. |
| Розмір великих відділень | 140*110*60мм |
| Розмір маленьких відділень | 140*50*35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXWT-201 |
| Вага | 6кг |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 40см |
| Висота | 40см |
| Тип | візки транспортувальні |
| Довжина | 40см |
| Максимальне навантаження | 500кг |
| Вантажопідйомність | 500кг |
| Діаметр великих коліс | 300мм |
| Кількість коліс | 2шт |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Розміри в стані ручного візка | 40х40х40см |
| Ширина зажиму | 80-200мм |
Характеристики
9 999 грн./шт
Варіанти цін
9 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST1-75514 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-95-622 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83517-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 44см |
| Висота | 100см |
| Тип | комплект ящиків |
| Довжина | 51см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | ящик TSTAK DWST83347-1 - 1 шт. ящик TSTAK IV DWST83346-1 - 1 шт.,. ящик TSTAK II DWST83345-1 без вставки з спіненого матеріалу - 1 шт. |
| Розміри | 44x33x84,5см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
9 782 грн./шт
Варіанти цін
9 782 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83402-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 50см |
| Висота | 99см |
| Тип | комплект ящиків |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 70кг |
| Комплектація | ящик DS450 TOUGHSYSTEM 2.0 DWST83295-1 - 1 шт.,. ящик DS300 TOUGHSYSTEM 2.0 DWST83294-1 - 1 шт.,. ящик DS150 TOUGHSYSTEM 2.0 DWST83293-1 - 1 шт. |
| Розміри | 55x38x99см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
19 563 грн./шт
Варіанти цін
19 563 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0156 |
| Вага | 3,150кг |
| Об'єм | 0,033947куб.м |
| Тип | кейс |
| Зовнішні габарити | 430*244*341мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70805 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Комплектація | комплект роздільників |
| Розміри | 11,5х8,2х4,6см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
216 грн./шт
Варіанти цін
216 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST82740-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-93-981 |
Характеристики







