| Артикул товару | BX-0310 |
| Вага | 0,313кг |
| Об'єм | 0,003000куб.м |
| Матеріал виготовлення | міцний протиударний пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 250*126*99мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-1019 |
| Вага | 2,250кг |
| Об'єм | 0,031228куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 483*242*240мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-1119 |
| Вага | 2,000кг |
| Об'єм | 0,005359куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 483*242*240мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0007 |
| Вага | 4,700кг |
| Об'єм | 0,048953куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Особливості | металеві замки |
| Кількість секцій | 3од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4004 |
| Вага | 0,763кг |
| Об'єм | 0,006866куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 320*260*80мм |
| Кількість секцій | 30од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-2003 |
| Вага | 8,500кг |
| Об'єм | 0,062800куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструменту |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Особливості | металеві замки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 999 грн./шт
Варіанти цін
2 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0154 |
| Вага | 4,500кг |
| Об'єм | 0,038950куб.м |
| Тип | кейс |
| Зовнішні габарити | 510*400*188мм |
| Внутрішні габарити | 445*325*165мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-1123 |
| Вага | 3,000кг |
| Об'єм | 0,023513куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 610*255*251мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-6114 |
| Вага | 1,250кг |
| Об'єм | 0,017119куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 365x215x200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0006 |
| Вага | 3,630кг |
| Об'єм | 0,032156куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Особливості | металеві замки |
| Кількість секцій | 3од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варіанти цін
1 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0318 |
| Вага | 1,750кг |
| Об'єм | 0,026578куб.м |
| Матеріал виготовлення | ударостійкий пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 472*250*224мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4012 |
| Вага | 2,070кг |
| Об'єм | 0,019530куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 310*138*490мм |
| Розмір великих відділень | 115*265*35мм |
| Розмір маленьких відділень | 115*50*35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-6025 |
| Вага | 3,750кг |
| Об'єм | 0,052668куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 650*275*265мм |
| Діагональ ящика | 25.5" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0321 |
| Вага | 2,700кг |
| Об'єм | 0,044660куб.м |
| Матеріал виготовлення | удароміцний пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 536*292*271мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0308 |
| Вага | 11,200кг |
| Об'єм | 0,092963куб.м |
| Матеріал виготовлення | ударостійкий пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 8од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0205 |
| Вага | 1,700кг |
| Об'єм | 0,031184куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 508*247*241мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-9020 |
| Вага | 0,985кг |
| Об'єм | 0,012376куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер |
| Тип | міський рюкзак |
| Габаритні розміри | 460*320*200мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Корисний об'єм | 20л |
| Гарантія | 30дб. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0004 |
| Вага | 6,000кг |
| Об'єм | 0,057096куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Особливості | металеві замки |
| Кількість секцій | 4од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-5018 |
| Вага | 3,850кг |
| Об'єм | 0,027225куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ящик для інструментів металевий |
| Габаритні розміри | 454*210*230мм |
| Кількість секцій | 5од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-9054 |
| Вага | 13,800кг |
| Об'єм | 0,087885куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Габаритні розміри | платформа: 910*610мм |
| Діаметр колеса | 125мм |
| Розмір платформи | 910 х 610мм |
| Вантажопідйомність | 250кг |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варіанти цін
3 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення







