| Артикул товару | HT-5047 |
| Вага | 3,868кг |
| Об'єм | 0,029095куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ящик для інструментів металічний |
| Габаритні розміри | 450*200*207мм |
| Розмір | 450*200*207мм |
| Кількість секцій | 7од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4033 |
| Вага | 1,154кг |
| Об'єм | 0,008949куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 415*330*60мм |
| Кількість секцій | 24од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4031 |
| Вага | 0,813кг |
| Об'єм | 0,005878куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 315*270*60мм |
| Кількість секцій | 13од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0416 |
| Вага | 1,222кг |
| Об'єм | 0,015811куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 415*210*190мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4007 |
| Вага | 0,430кг |
| Об'єм | 0,003674куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 385*200*50мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-6113 |
| Вага | 0,717кг |
| Об'єм | 0,010036куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 341*178*151мм |
| Діагональ | 13.5" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4010 |
| Вага | 0,670кг |
| Об'єм | 0,005635куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 490*240*50мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
339 грн./шт
Варіанти цін
339 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0326 |
| Вага | 4,400кг |
| Об'єм | 0,100216куб.м |
| Матеріал виготовлення | ударостійкий пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 670*393*370мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-5043 |
| Вага | 2,500кг |
| Об'єм | 0,018248куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ящик для інструментів металевий |
| Габаритні розміри | 456*200*157мм |
| Довжина | 450мм |
| Кількість секцій | 3од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0305 |
| Вага | 3,440кг |
| Об'єм | 0,039439куб.м |
| Матеріал виготовлення | ударостійкий пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 5од. |
| Особливості | металеві замки |
| Комплектація | ВХ-0310 (10") <br> ВХ-0312 (12") <br> ВХ-0314 (14") <br> ВХ-0316 (16,5") <br> ВХ-0318 (18,5") |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-1113 |
| Вага | 0,750кг |
| Об'єм | 0,000631куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 330*180*165мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-6426 |
| Вага | 1,800кг |
| Об'єм | 0,014400куб.м |
| Матеріал виготовлення | 100% первісний харчовий пе |
| Тип | складний, штабельований, перфорований |
| Габаритні розміри | зовнішні: 600*400*260 мм, внутрішні: 570*370*245 мм, в розкладеному вигляді 600*400*70 мм |
| Максимальне навантаження | 30кг |
| Температурний режим експлуатації | від -30°С до +50°С |
| Об'єм лотка | 47л |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0316 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,016704куб.м |
| Матеріал виготовлення | ударостійкий пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 412*214*188мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0016 |
| Вага | 0,890кг |
| Об'єм | 0,013200куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 396*216*164мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0418 |
| Вага | 1,750кг |
| Об'єм | 0,026496куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 480*250*230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SP-1014 |
| Вага | 0,382кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,003848куб.м |
| Тип | сумка поясна |
| Кількість кишень | 3од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
439 грн./шт
Варіанти цін
439 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0314 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,009923куб.м |
| Матеріал виготовлення | міцний протиударний пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 355*182*153мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0518 |
| Вага | 1,833кг |
| Об'єм | 0,026496куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 480*250*230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0312 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,005597куб.м |
| Матеріал виготовлення | міцний протиударний пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 300*154*124мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0503 |
| Вага | 3,875кг |
| Об'єм | 0,034990куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Особливості | металеві замки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення







