| Артикул товару | LT-9012 |
| Вага | 4,550кг |
| Об'єм | 0,021300куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталевий каркас, алюмінієва платформа |
| Тип | ручний візок |
| Габаритні розміри | в робочому стані<br>420х480х980 см<br>в складеному вигляді<br>680х420х50мм |
| Діаметр колеса | 170мм |
| Вантажопідйомність | до 100кг |
| Виліт майданчика | 24см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4041 |
| Вага | 0,344кг |
| Об'єм | 0,004135куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 220*150*120мм |
| Кількість секцій | 6шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-9006 |
| Вага | 1,595кг |
| Об'єм | 0,008576куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер (600d) |
| Тип | складаний стілець-сумка |
| Габаритні розміри | стілець: 420x310x360 мм; сумка: 300х230х220мм |
| Максимальне навантаження | 90кг |
| Розміри сумки | 300х230х220мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83459-1 |
| Матеріал | пінополіетилен |
| Ширина | 35см |
| Висота | 6см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 50см |
| Комплектація | Вкладка для ящиків TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 50х35х0.6см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
1 058 грн./шт
Варіанти цін
1 058 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4023 |
| Вага | 2,250кг |
| Об'єм | 0,023415куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 495*255*160мм |
| Кількість секцій | 22шт |
| Розмір великих відділень | 140*110*60мм |
| Розмір маленьких відділень | 140*50*35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4018 |
| Вага | 1,690кг |
| Об'єм | 0,024840куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 475*380*135мм |
| Кількість секцій | 12шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST1-72364 |
| Матеріал | пінополіетилен |
| Ширина | 30см |
| Висота | 6см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 43см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
1 586 грн./шт
Варіанти цін
1 586 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-9002 |
| Вага | 1,432кг |
| Об'єм | 0,008736куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер (600d) |
| Тип | сумка для інструментів |
| Габаритні розміри | 495x267x343мм |
| Кількість кишень | 20 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4006 |
| Вага | 0,188кг |
| Об'єм | 0,001576куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 300*115*40мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0403 |
| Вага | 3,750кг |
| Об'єм | 0,034990куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-1016 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,016900куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 396*216*164мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4009 |
| Вага | 1,075кг |
| Об'єм | 0,009282куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 420*335*62мм |
| Кількість секцій | 19од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BX-9005 |
| Вага | 0,960кг |
| Об'єм | 0,007176куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер (600d) |
| Тип | сумка для інструментів |
| Габаритні розміри | 405*230*300мм |
| Кількість кишень | 16 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-9053 |
| Вага | 8,000кг |
| Об'єм | 0,042624куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Габаритні розміри | платформа: 740*480мм |
| Діаметр колеса | 100мм |
| Розмір платформи | 740 х 480мм |
| Вантажопідйомність | 150кг |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0413 |
| Вага | 0,688кг |
| Об'єм | 0,008033куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 335*185*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-9004 |
| Вага | 1,742кг |
| Об'єм | 0,011242куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер (600d) |
| Тип | сумка для інcтрументів |
| Габаритні розміри | 610x270x400мм |
| Кількість кишень | 26 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0125 |
| Вага | 0,585кг |
| Об'єм | 0,007280куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 318*175*131мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
269 грн./шт
Варіанти цін
269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4008 |
| Вага | 0,572кг |
| Об'єм | 0,004158куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 210*338*62мм |
| Кількість секцій | 15од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0513 |
| Вага | 0,708кг |
| Об'єм | 0,008033куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів із металевими замками |
| Габаритні розміри | 335*185*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83407-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 31см |
| Висота | 6см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 47см |
| Комплектація | Лоток для ящиків TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 468x307x60мм |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
846 грн./шт
Варіанти цін
846 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення







