| Артикул товару | LT-9003 |
| Вага | 3,300кг |
| Об'єм | 0,016800куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталевий каркас, алюмінієва платформа |
| Тип | ручний візок |
| Габаритні розміри | в робочому стані<br>380х380х960 мм<br>в складеному вигляді<br>680х390х45мм |
| Діаметр колеса | 140мм |
| Вантажопідйомність | до 45кг |
| Виліт майданчика | 230мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST1-72359 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST60122-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 20см |
| Висота | 48см |
| Тип | рюкзаки |
| Довжина | 35см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Рюкзак - 1 шт. |
| Розміри | 48x35x20см |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 16шт |
Характеристики
7 972 грн./шт
Варіанти цін
7 972 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-1116 |
| Вага | 1,417кг |
| Об'єм | 0,020108куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 396*216*164мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-9010 |
| Вага | 4,850кг |
| Об'єм | 0,024000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | ручний візок |
| Габаритні розміри | в робочому стані<br>450х485х1090 мм<br>в складеному вигляді<br>800х490х60мм |
| Діаметр колеса | 170мм |
| Вантажопідйомність | до 80кг |
| Виліт майданчика | 280мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83411-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 44см |
| Висота | 100см |
| Тип | комплект ящиків |
| Довжина | 51см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | Ящик з органайзером TSTAK 2.0 DWST83344-1 - 1 шт. Органайзер DWST82968-1 - 1 шт. Ящик-візок TSTAK 2.0 DWST83347-1 - 1 шт |
| Розміри | 61.2х33.3х70.8см |
| Серія | TSTAK |
Характеристики
10 575 грн./шт
Варіанти цін
10 575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0152 |
| Вага | 2,000кг |
| Об'єм | 0,016745куб.м |
| Тип | кейс |
| Зовнішні габарити | 339*295*152мм |
| Внутрішні габарити | 300*233*125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 274 грн. /шт
1 499 грн.
-15%
Економія 225 грн.
Варіанти цін
1 274 грн. /шт
1 499 грн.
-15%
Економія 225 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | BX-4020 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,014428куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Ширина | 184мм |
| Висота | 260мм |
| Габаритні розміри | 279*184*260мм |
| Довжина | 279мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-9003 |
| Вага | 0,699кг |
| Об'єм | 0,003840куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліестер |
| Тип | сумка для інструментів |
| Габаритні розміри | 305x190x267мм |
| Кількість кишень | 20 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4015 |
| Вага | 2,750кг |
| Об'єм | 0,028880куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 475*380*160мм |
| Кількість секцій | 39шт |
| Розмір великих відділень | 150*100*70мм |
| Розмір маленьких відділень | 140*50*35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-7028 |
| Вага | 6,350кг |
| Об'єм | 0,063800куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 710*380*1713мм |
| Максимальне навантаження | 10 кг на полицю |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варіанти цін
1 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | LT-9006 |
| Вага | 3,590кг |
| Об'єм | 0,002060куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | візок ручний |
| Габаритні розміри | в робочому стані<br>385х375х960 мм<br>в складеному вигляді<br>710х390х50мм |
| Діаметр колеса | 130мм |
| Вантажопідйомність | до 60кг |
| Виліт майданчика | 230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST1-75694 |
| Матеріал | метал армований поліпропілен |
| Ширина | 65см |
| Висота | 32.9см |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Довжина | 180см |
| Максимальне навантаження | 200кг |
| Комплектація | настінна панель кріплення - 2 шт. стійка - 2 шт. комплект з 2-х кронштейнів - 5 шт. |
| Розміри | 180х65х32,9см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
13 747 грн./шт
Варіанти цін
13 747 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-1013 |
| Вага | 0,670кг |
| Об'єм | 0,009008куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 330*177*135мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4003 |
| Вага | 1,313кг |
| Об'єм | 0,014238куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 480*380*80мм |
| Кількість секцій | 24од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST1-70706 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 18см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 44см |
| Максимальне навантаження | 7.5кг |
| Розміри | 44x17.6x31.4см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 12шт |
Характеристики
4 230 грн./шт
Варіанти цін
4 230 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0151 |
| Вага | 0,842кг |
| Об'єм | 0,005717куб.м |
| Тип | кейс |
| Зовнішні габарити | 232*192*111мм |
| Внутрішні габарити | 212х150х97мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-6121 |
| Вага | 2,625кг |
| Об'єм | 0,035139куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів |
| Габаритні розміри | 530x270x245мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4034 |
| Вага | 1,563кг |
| Об'єм | 0,016508куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 415*330*110мм |
| Кількість секцій | 8од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4002 |
| Вага | 0,875кг |
| Об'єм | 0,009076куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 380*310*60мм |
| Кількість секцій | 21од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики







