| Артикул товару | 1-96-193 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83394-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 38см |
| Висота | 13см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 20кг |
| Комплектація | Органайзер TOUGHSYSTEM 2.0 DS100 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 545x380x130см |
| Число відділень | 10 |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Кількість відділень (карманів) | 10шт |
Характеристики
7 402 грн./шт
Варіанти цін
7 402 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST60104-9 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 24см |
| Висота | 35см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 54см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Сумка для інструмента - 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 43шт |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варіанти цін
3 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-93-952 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST60104-1 |
| Матеріал | балістичний нейлон |
| Ширина | 24см |
| Висота | 35см |
| Тип | сумки та аксесуари |
| Довжина | 54см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Сумка для інструмента - 1 шт |
| Щільність | 1680DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Кількість відділень (карманів) | 43шт |
Характеристики
5 287 грн./шт
Варіанти цін
5 287 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-0150 |
| Вага | 1,263кг |
| Об'єм | 0,009019куб.м |
| Тип | кейс |
| Зовнішні габарити | 270*246*124мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | LT-9005 |
| Вага | 3,100кг |
| Об'єм | 0,016555куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | ручний візок |
| Габаритні розміри | в робочому стані<br>450х420х960 мм<br>в складеному вигляді<br>710х420х50мм |
| Діаметр колеса | 150мм |
| Вантажопідйомність | до 60кг |
| Виліт майданчика | 280мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83529-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 36см |
| Висота | 31см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 10кг |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 55.5х32х32см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Кількість відділень (карманів) | 2шт |
Характеристики
10 575 грн./шт
Варіанти цін
10 575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-93-278 |
Характеристики
| Артикул товару | SP-1011 |
| Вага | 0,865кг |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм | 0,006410куб.м |
| Тип | сумка поясна |
| Кількість кишень | 18 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-94-745 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4005 |
| Вага | 0,984кг |
| Об'єм | 0,009707куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 380*290*80мм |
| Кількість секцій | 32од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-92-749 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST60520-1 |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |
| Ширина | 65см |
| Висота | 70см |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Довжина | 76см |
| Максимальне навантаження | 200кг |
| Комплектація | DWST08510-1 ⁄ DWST08520-1 ⁄ DWST08530-1 ⁄ DWST08550-1 |
| Серія | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
| Кількість відділень (карманів) | 3шт |
Характеристики
65 075 грн./шт
Варіанти цін
65 075 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST83293-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 37см |
| Висота | 17см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | чашки-органайзери |
| Розміри | 55.5х38.5х18см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Кількість відділень (карманів) | 7шт |
Характеристики
5 287 грн./шт
Варіанти цін
5 287 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST60452-1 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 44см |
| Висота | 100см |
| Тип | комплект ящиків |
| Довжина | 51см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | ящик - візок TSTAK McLaren DWST83347-1M - 1 шт.,. ящик TSTAK McLaren DWST83346-1M - 1 шт.,. оганайзер TSTAK McLaren DWST82968-1M - 1 шт. |
| Розміри | 51,2 х 43,5 х 82см |
| Серія | TSTAK McLaren |
Характеристики
11 632 грн./шт
Варіанти цін
11 632 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BX-4043 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,009500куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 460*165*122мм |
| Кількість секцій | 7шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0003 |
| Вага | 2,863кг |
| Об'єм | 0,031184куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | комплект ящиків для інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Кількість секцій | 3од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-0516 |
| Вага | 1,344кг |
| Об'єм | 0,017735куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | ящик для інструментів з металевими замками |
| Габаритні розміри | 415*210*190мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
529 грн./шт
Варіанти цін
529 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | LT-9003 |
| Вага | 3,300кг |
| Об'єм | 0,016800куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталевий каркас, алюмінієва платформа |
| Тип | ручний візок |
| Габаритні розміри | в робочому стані<br>380х380х960 мм<br>в складеному вигляді<br>680х390х45мм |
| Діаметр колеса | 140мм |
| Вантажопідйомність | до 45кг |
| Виліт майданчика | 230мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення







