| Артикул товару | SP-1000 |
| Вага | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000831куб.м |
| Розмір | 285*33мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83294-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 37см |
| Висота | 31см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 50кг |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 55.5х37.5х31.74см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
5 816 грн./шт
Варіанти цін
5 816 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-79-213 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST60510-1 |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |
| Ширина | 65см |
| Висота | 95см |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Довжина | 76см |
| Максимальне навантаження | 200кг |
| Комплектація | DWST08510-1 ⁄ DWST08520-1 ⁄ DWST08530-1 ⁄ DWST08550-1 |
| Серія | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
| Кількість відділень (карманів) | 4шт |
Характеристики
86 767 грн./шт
Варіанти цін
86 767 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWST08520-1 |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |
| Ширина | 65см |
| Висота | 25см |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Довжина | 76см |
| Максимальне навантаження | 25кг |
| Комплектація | Ящик з 2 шухлядками зі знімними перегородками і бічними шинами - 1 шт. |
| Серія | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
| Кількість відділень (карманів) | 2шт |
Характеристики
27 115 грн./шт
Варіанти цін
27 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMST1-80146 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-9009 |
| Вага | 0,155кг |
| Об'єм | 0,000472куб.м |
| Габаритні розміри | 430x430мм |
| Кількість кишень | 14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4013 |
| Вага | 2,650кг |
| Об'єм | 0,033484куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 475*380*160мм |
| Кількість секцій | 39 |
| Розмір великих відділень | 140*110*60мм |
| Розмір маленьких відділень | 140*50*35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-72335 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-96-193 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST81077-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-97-519 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-94-738 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4042 |
| Вага | 0,650кг |
| Об'єм | 0,007068куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 460*165*91мм |
| Кількість секцій | 7шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-93-952 |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-71963 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-94-745 |
Характеристики







