| Артикул товару | 1-95-611 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-93-935 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-97-521 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-70719 |
Характеристики
| Артикул товару | STST1-71962 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST83408-1 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 31см |
| Висота | 11.5см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 41см |
| Комплектація | Лоток для ящиків TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Розміри | 468x307x114мм |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
1 058 грн./шт
Варіанти цін
1 058 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70802 |
| Матеріал | поліпропілен |
| Ширина | 18см |
| Висота | 5см |
| Тип | органайзери та аксесуари |
| Довжина | 27см |
| Комплектація | футляр для біт та комплект роздільників |
| Розміри | 26,5х18х4,6см |
| Серія | TSTAK |
| Кількість відділень (карманів) | 2шт |
Характеристики
694 грн./шт
Варіанти цін
694 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-92-762 |
Характеристики
| Артикул товару | DWST1-75654 |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Ширина | 33см |
| Висота | 28см |
| Тип | ящики та аксесуари |
| Довжина | 55см |
| Максимальне навантаження | 20кг |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM відкритий DeWALT - 1 шт. |
| Розміри | 58х33x27см |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Характеристики
3 701 грн./шт
Варіанти цін
3 701 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-79-218 |
Характеристики
| Артикул товару | BX-4032 |
| Вага | 1,010кг |
| Об'єм | 0,010581куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 315*270*110мм |
| Кількість секцій | 7од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | 1-79-213 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-92-978 |
Характеристики
| Артикул товару | SP-1000 |
| Вага | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000831куб.м |
| Розмір | 285*33мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STST1-70712 |
Характеристики
| Артикул товару | FMST1-70749 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-96-182 |
Характеристики







