| Артикул товару | PT-8618 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8722 |
| Вага | 0,330кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | pt-1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-SWK-BN0625T |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8616 |
| Вага | 0,670кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8625 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Цвяхи тип J довжиною 12 мм, для степлера ручного Light Duty, в упаковці 1000 шт STANLEY 1-SWK-BN050T
| Артикул товару | 1-SWK-BN050T |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8650 |
| Вага | 2,125кг |
| Об'єм | 0,000429куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8632 |
| Вага | 1,400кг |
| Об'єм | 0,000373куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8638 |
| Вага | 1,625кг |
| Об'єм | 0,000312куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8725 |
| Вага | 0,380кг |
| Об'єм | 0,000158куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | для pt- 1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-8628 |
| Вага | 1,167кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 28мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8630 |
| Вага | 1,275кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8620 |
| Вага | 0,850кг |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0176 |
| Вага | 0,139кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Висота цвяху | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8715 |
| Вага | 0,267кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | для pt-1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-8720 |
| Вага | 0,320кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | для pt- 1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8622 |
| Вага | 0,950кг |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8642 |
| Вага | 1,720кг |
| Об'єм | 0,000351куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8717 |
| Вага | 0,268кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | pt-1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0168 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолетів rt- 0105; rt- 0120; rt- 0202 |
| Висота цвяху | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Показати ще


