| Артикул товару | DT70791 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №8 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №8 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70787 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70793 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №12 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №12 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70789 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70792 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №10 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №10 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70788 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70790 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №6 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №6 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70786 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варіанти цін
284 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 640 грн./шт
Варіанти цін
1 640 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20630 |
| Тип | центрувальне свердло з вістрям SELF-FEED |
| Довжина | 95мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Центруюче свердло - 1 шт |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT20626 |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 95мм |
| Серія | QUICK CHANGE |
Характеристики
323 грн./шт
Варіанти цін
323 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20629 |
| Тип | центруюче свердло з напайкою CARBIDE TIP |
| Довжина | 95мм |
| Застосування | метал ⁄ деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Комплектація | Центруюче свердло - 1 шт |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT20626 |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 95мм |
| Серія | QUICK CHANGE |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6753 |
| Тип | центруюче свердло з твердосплавним наконечником |
| Довжина | 120мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Сумісність | DT6750 ⁄ DT6751 |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 120мм |
Характеристики
328 грн./шт
Варіанти цін
328 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
